Корисні поради
на всі випадки життя
» » Сироватка для шкіри

Сироватка для шкіри

Додано: 15.10.14
Сироватка є одним з досягнень косметології, яке використовувалося виключно в елітних салонах краси. Такою вона залишалася до недавнього часу, поки не з'явилися сироватки для застосування в домашніх умовах.Сироватка для шкіриЩо вона собою являє? Це концентрат активних компонентів, зазвичай це фруктові кислоти рослин і їх плодів. Вона хороша як додатковий засіб для щоденного догляду або в якості самостійного продукту.

Так, сироватка, призначена для проблемної шкіри, додатково збагачена цілющими мінералами, натуральними вітамінами, які посилюють її дію на шкіру. При тривалому застосуванні сироватки для комбінованої і жирної шкіри позбавляються від жирного блиску, обличчя очищається, світлішає, набуває матового відтінку.

Є багато інших способів використання сироватки: відбілювання нормальної і жирної шкіри, позбавлення від веснянок, звуження пор, зміцнення нігтів, косметичні ванни.

Застосування сироватки для шкіри дуже доцільним, якщо потрібен швидкий результат після агресивних впливів на шкіру, таких як тривале перебування на сонці або епіляція. Її концентрованість має такі переваги, як ефективність і економічність, адже результати вона дає швидко і витрачається невеликими кількостями.

Сироватка для шкіри має переваги і перед рядом інших косметичних засобів. Після її нанесення шкіра відразу насичується в легко засвоюваної формі необхідною кількістю активних речовин. Сироватка завдає «потужний удар» по глибоких шарів шкіри, тому що в основі сироватки містяться спеціальні речовини, що роблять шкіру більш проникливою. І таким чином вона зволожує, підтягує, оптимізує і оживляє роботу сальних залоз, в залежності від свого конкретного призначення.

Сироватка для шкіри


Є сироватки, надають локальна дія, такі займаються проблемами окремих ділянок тіла, наприклад, сироватка для шкіри навколо очей. В силу того, що шкіра навколо очей дуже ніжна і тонка, то до цих сироваткам пред'являють особливі вимоги. В них точно розрахований склад активних компонентів, а рівень рН дещо відрізняється від рН шкіри.

Сироватка для шкіри може бути використана людьми різного віку та статі. Жінки відзначать, що стану шкіри, обогатившейся вітамінами, мікроелементами і поживними речовинами, значно покращився. Чоловіки з чутливою шкірою швидко знімуть роздратування після гоління.

При правильному підборі і використанні сироватки, вона допомагає підвищити пружність шкіри, поліпшити колір обличчя, швидко зняти відчуття сухості, запобігти негативному впливу навколишнього середовища.

Сироватка для шкіри - унікальний косметичний продукт!