Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вибираємо туш для вій

Вибираємо туш для вій

Додано: 15.10.14
Ще з найдавніших часів, очам була відведена найважливіша роль. Гармонійно підібраний і виконаний професійно макіяж, створює глибину погляду, роблячи його відкритим і млосним, підкреслює красу очей жінки. У макіяжі очей, головна роль відведена туші для вій. Немає такої жінки, яка обійшлася б без неї. Як же правильно підібрати для себе туш?


Вибираємо туш для вій
На сьогоднішній день на ринку туші є сотні різних марок. Для того щоб вибрати, серед всього цього різноманіття, те, що Вам необхідно, зверніть свою, у першу чергу, на склад даного продукту.

Будь-який вид туші для вій містить у собі сажу, барвники, мило і поживний речовини. Багато виробників з метою покращання росту і структури вій, додають спеціальні препарати.

Найпоширеніші з них: • кератин - він входить в хімічний склад самих вій;


 • ланолін - зволожує і запобігає ламкість вій;


 • меланін - служить захистом від зовнішніх оточуючих факторів середовища;


 • рицинова олія - дає харчування вії від коренів.
 • До складу туші входять і деякі вітаміни: А, В5 Е і F, які є джерелом живлення вій. З метою запобігання виникнення мікробів, додають знезаражувальні консерванти.

  Вибираємо туш для вій


  Залежно від мети використання туш буває: підіймаюча, туш, що надає обсяг і водостійка.

  При застосуванні подкручивающей туші, необхідний ефект досягається шляхом здійснення «завиваючих» рухів спеціальним пензликом. Туш містить кератин і смолу, завдяки яким, при висиханні зберігається загнутий вигляд.

  Мета туші, що подовжує зрозуміла зі своєї назви. Складовим елементом туші є волокна шовку або нейлону, що роблять вії на багато довше. Така туш випускається у подвійних тюбиках - кольорова сторона фарбує вії, а біла, у вигляді крему, що містить волокна надають подовження. Головним тут є, не перестаратися з нанесенням, інакше вії, збільшившись в довжині, будуть створювати зручності при відкриванні очей.

  Добре підкреслює всю виразність очей, а також робить вії досить пухнастими, туш, що надає обсяг. До її складу входить густий віск, обволікає вії, роблячи тим самим їх більш об'ємними. Хороша для вологої погоди водостійка туш. Вона складається з спеціальної смоли, яка не дає туші розмокнути. Даний вид туші найбільш агресивний і може служити причиною появи алергічної реакції. З цієї причини, рекомендується використовувати її в крайніх випадках.

  Вибираємо туш для вій


  Дбайливо доглядає за віями і надає еластичність лікувальна туш. Вона має вигляд прозорого гелю. До її складу входять елементи не важких барвників, вона багато насичена кератином і протеїнами. Такий тушшю можна підкреслити густі від природи, не потребують фарбування, вії.

  Багато що залежить від якості туші. По-перше, зверніть увагу на упаковку. Там повинна бути вказана її країна-виготовлювач, тип туші, склад і дата виготовлення. Зверніть увагу на запах. Якісна туш практично не пахне.

  За складом туш повинна нагадувати крем. Занадто рідку або навпаки, густу туш, купувати не варто - не дотримувалися умови зберігання.

  Колір - теж не маловажний фактор.

  Наприклад, блондинкам варто уникати темних тонів, і використовувати їх в якості вечірнього макіяжу.

  Вибираємо туш для вій


  Тим же, хто є володаркою чорних вій, можна порадити використання гелю для вій. Він не помітний, додасть форму та подовжить вії.

  Звернутися до кольорової туші, радять любителькам проводити експерименти. Можна, наприклад, верхні вії покрити чорною тушшю, а нижні - кольоровий, в тон очей. Це додасть глибину та блискучим очам. При виборі кольорової туші користуйтеся більш насиченими тонами. По можливості, краще уникати бузкові та рожеві кольори - очі будуть виглядати втомленими і заплаканими.

  Але все ж, самим основним у виборі того чи іншого типу туші, завжди є ваша власна думка і перевагу. Якщо свій образ Вам до душі, то очі будуть, безсумнівно, випромінювати сяйво, тим самим даючи оточуючим привід зробити приємний комплімент.