Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як темне волосся перефарбувати в світле

Як темне волосся перефарбувати в світле

Додано: 15.10.14
Колись давно, в один прекрасний день ви вирішили перетворитися в пекучу, фатальну брюнетку. Або у вишукану леді з темно-каштановим волоссям. Довго-довго ви насолоджувалися своїм прекрасним кольором волосся, але одного разу ви прокинулися і вирішили: набридло, перекрашиваюсь!


Як темне волосся перефарбувати в світле
І тільки потім ви згадали повчання старших подруг і модних журналів: темне волосся не візьме жодна світла фарба. Вони мають рацію! Так як же бути? Ні в якому разі не впадайте у відчай. Шлях з брюнетки в блондинку довгий, тернистий, складний, але цілком реальний, якщо ви готові встати на стежку війни.

Найдовший варіант - відростити свої натуральні волосся. Особливо зручно, якщо вони світлі від природи: тоді їх можна буде швидко і легко пофарбувати в потрібний колір без особливої шкоди.

Якщо у вас світле волосся, які швидко ростуть, вам варто розглянути такий варіант. Для прискорення росту волосся можна користуватися масками на основі дріжджів, цибулі, реп'яхової олії. Так ви нешкідливо отримаєте те, чого бажаєте. Цей варіант вам підійде навіть при натуральних темному волоссі, якщо ви не плануєте стає яскравою, платинової блондинкою: досить буде купити дуже світлу фарбу і пофарбуватися в домашніх умовах.

У всіх інших випадках процес перетворення з брюнетки в блондинку виглядає наступним чином.

По-перше, як мінімум за місяць до перших активних дій ви повинні почати інтенсивно доглядати за волоссям: зміцнюючі маски мінімум три рази в тиждень, щоденне застосування захисних засобів, як можна менше травмуйте волосся феном і праскою.

Як темне волосся перефарбувати в світле


Потім приходьте в перукарню і попросіть майстра зробити вам світле мелірування на дуже тонких пасмах. При цьому необхідно відразу ж затонувати волосся бажаної фарбою хорошої якості: вона допоможе злегка нейтралізувати шкоду від освітлювача, та й кому подобається ходити з жовтим волоссям?

Далі вам потрібно почекати ще один місяць, продовжуючи активний догляд за волоссям. Якщо волосся не почали патологічно сильно випадати, сходіть до перукаря ще раз і попросіть висвітлити всі залишилися темні пасма точно так само, як це робилося в минулий раз. Обов'язково затонируйте свежеосветленние волосся.

От і все! Тепер ви блондинка. А якщо не блондинка, то значить, ви затонировались русявим, рудим або яким-небудь іншим кольором. Важливо одне: боротьба з вашим темним кольором волосся завершилася в вашу користь!