Корисні поради
на всі випадки життя
» » Позбутися від запаху поту

Позбутися від запаху поту

Додано: 15.10.14
Як відомо, призначення потових залоз - виділяти вологу для підтримки нормальної температури тіла. Рятуючи нас від перегріву, піт володіє можливістю виводити шкідливі речовини.


Позбутися від запаху поту
Оскільки мікроби і бактерії знаходяться в таких місцях людського організму, як пахвові западини, ступні, долоні і інші, змішуючись з потім, вони можуть виділяти неприємний запах. Посилення потовиділення сприяють як міцні напої, спека, сигарети, гостра їжа, так і охолоджувальні напої, кока-кола, чай і кава.

Не захисні засоби є головною зброєю з неприємним запахом, а підтримання обличчястої гігієни. Найчастіше бактерії мають тенденцію розмножуватися в місцях, де росте волосся. Такі місця необхідно регулярно виголювати, краще це робити ввечері, щоб за ніч поверхню шкірного покриву встигла зажити.

Природно треба приймати душ двічі в день літа, і не менше рази на день в зимовий час.

Щоб влітку потіти менше, треба відмовитися від гарячих напоїв, намагатися менше нервувати, і користуватися відповідними для вас засобами, які сприяють позбавленню від неприємного запаху поту.

Позбутися від запаху поту


Зберегти свіже обличчя допоможе змочений в сирому молоці тампон, яким треба протирати обличчя двічі в день. Корисно використовувати холодний чай для вмивання, не витираючи при цьому особа насухо. Якщо ви звикнете протирати обличчя перед сном огірком або помідором, то через деякий час помітите, наскільки ваша шкіра стала свіже і привабливіше.

Сьогодні існує ряд засобів, які покликані позбавити людину від запаху поту. Але не всі вони діють однаково, і не всі безпечні і корисні. Добре відома ефективність антиперспірантів, але користуватися ними постійно не рекомендується, так як вони закупорюють потові залози, що не дуже добре для організму.

Спреї відрізняються дорожнечею, і не завжди підходять для людей, схильних до алергічних реакцій, хоча досить ефективні в боротьбі з неприємним запахом.

У поїздках зручно користуватися стиками, але часто це призводить до появи сухості та подразнення шкіри. Парфумовані дезодоранти швидше вважаються декоративним засобом.

Кращою захистом на сьогодні, є дезодоранти на основі трав, не містять шкідливі солі алюмінію і спирту, який сушить шкіру. Такі дезодоранти дозволяють шкірі дихати, не перекриваючи протоки потових залоз. Як правило, вони безпечні, і не володіють власним запахом, дозволяючи людині користуватися парфумами.