Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вправи для красивих стегон

Вправи для красивих стегон

Додано: 15.10.14
Як часто в класичній літературі можна зустріти захоплення гарними стегнами - пишними, округлими. Художники епохи Відродження малювали і ліпили огрядних дам оспівуючи жінку, здатну продовжити людський рід.


Вправи для красивих стегон
Але як сумістити ці поняття про красу з сучасними канонами відмінною фігури, які більше ідеалізують астеніків - жінок з абсолютною відсутністю жиру і м'язової маси. Сучасні дівчата і жінки прагнуть до більш витонченим формам, худоба стала нормою і зведена в культ.

Відсутність повноти можна досягти різними дієтами і фізичними навантаженнями, але фігура при цьому не завжди виходить красивою, особливо у молодих жінок, захоплених сучасною модою на міні-спідниці і занижену талію в будь-який час року. Адже відомо, що жир відкладається саме в найбільш охолоджуваних частинах тіла,- таким чином організм намагається захистити себе сам.
Красиві округлі стегна - не обов'язково пишні, достатньо один раз в день виконувати комплекс простих вправ, який не займає багато часу і не вимагає додаткового обладнання. Вправ всього три.

Вправи для красивих стегон


Перша вправа. Стоячи на одній нозі, виконуйте інший махи ногою в бік. Прагнете досягти кута маха 90 градусів і вище, але не варто перенапружуватися.

Друга вправа дуже схоже на перше. Стоячи на одній нозі, іншу ногу зігніть в коліні перед собою, намагаючись притиснути коліно до грудей, потім різко відведіть ногу назад - на «ластівку».

Перше і друге вправи краще виконувати, використовуючи опору (близько стіни або шафи). Кожна вправа виконується по десять разів на одній нозі, потім потрібно встати на іншу ногу і повторити вправу. Якщо не вдається збільшити кут маха, можна виконати попередню «розтяжку». Її легко поєднати з нанесенням макіяжу або читанням газети: стоячи на одній нозі, іншу, витягнувши носок, покладіть на тумбочку, спину стільця або піаніно; постійте так хвилин 5-7.

Третя вправа виконується сидячи на підлозі. Встаньте на коліна й присядьте на свої п'яти. По черзі пересідайте на праву і ліву сторони. Якщо для стійкості ви використовуєте руки, вертикально з'єднані долонями перед собою і лікті розводите в різні сторони, то «подкачаете» заодно і м'язи молочних залоз.

Вже через два тижні можна помітити результат: м'язи тазу, живота і сідниць плавно переходять в м'язи стегон без вибоїн і випираний. Ви сміливо можете носити обтягуючі брюки, спідниці або шорти.