Корисні поради
на всі випадки життя
» » Робимо манікюр вдома

Робимо манікюр вдома

Додано: 15.10.14
Красиві і доглянуті руки для жінки - це її візитна картка. Але, на жаль, з-за постійної зайнятості далеко не кожна жінка може виділити час для того, щоб відправитися в салон і зробити манікюр. Саме тому, сьогодні користується величезною популярністю домашній манікюр.

Робимо манікюр вдома
Зробити руки красивими і доглянутими будинку досить просто. Для початку необхідно правильно підібрати інструменти.


Пилка повинна бути виконана зі скла. Використовувати металеві пилочки не рекомендується, так як таким інструментом можна легко зіпсувати структуру нігтя. Для дуже міцних нігтів можна використовувати сапфірову пилку.


Підпилювати нігті можна тільки після того, як витерти вологі руки. Справа в тому, що вологі нігті найбільш схильні до пошкоджень. Підпилювати нігтики необхідно тільки в одному напрямку. Форму нігтів при підпилюванні потрібно підбирати залежно від стану їх здоров'я.


Ламким нігтям краще надавати форму квадрата. Така форма врятує їх від пошкоджень.


Блиск ноготочкам в домашніх умовах можна надати за допомогою спеціального полірувальника. Від пилочки цей інструмент відрізняється своєю формою. Полірувальник має чотири робочі зони, за допомогою яких обробляються поверхні нігтів.Робимо манікюр вдомаКутикулу професіонали рекомендують видаляти в домашніх умовах «необрізним» способом за допомогою спеціальних дерев'яних паличок, які можна придбати в аптеці. Такі палички дбайливо розм'якшують шкіру навколо нігтів, при цьому сповільнюючи ріст кутикули.


Після того, як всі гігієнічні процедури закінчені, на нігтики можна наносити лак. Наносити лак можна тільки сухі нігті, попередньо знежирені засобом для зняття лаку, що не містить ацетон. При цьому лак потрібно наносити на спеціальну основу, яка запобігає пожовтіння нігтьової пластини. Таку основу можна придбати в спеціалізованих аптеках. Лак наноситься способом «три штриха». Спочатку пензлем проводять по центру нігтя, а потім - по бічних частинах нігтя. Як правило, лак наноситься в два шари.


Після того, як лак висохне, на нігті необхідно нанести спеціальний закріплювач, який дозволить лаку тримати довше. Якщо нігті слабкі, то замість лаку можна нанести спеціальний лікувальний засіб.


Завершувати манікюр в домашніх умовах варто спеціальним масажем, з застосуванням крему.