Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вправи для зменшення сідниць

Вправи для зменшення сідниць

Додано: 15.10.14
Більшість жінок стикаються з проблемою незадоволеність розміром своєї фігури, особливу стурбованість викликає розмір сідниць, особливо гостро дана проблема постає напередодні пляжного сезону, адже всім хочеться блиснути своєю досконалістю.

Вправи для зменшення сідницьОтже, перед нами стоїть завдання зменшити розмір сідниць. Відразу слід зауважити, що не слід розраховувати на швидкий результат, ми повинні не просто зменшити обсяг, але і надати сідницях красиву форму, тому краще всього скласти для себе план і графік намічених заходів.В першу чергу ми, звичайно, будемо робити упор на фізичну складову наших тренінгів, але не можна забувати і про харчування, якщо ви в період занять будете об'їдатися, то навряд чи це піде на користь, крім того, не можна сідати і на жорстку дієту, адже Вам необхідна буде енергія для здійснення фізичних вправ.Методика проста: обмежте свій раціон, намагайтеся їсти менше жирної їжі, не забуваючи про білках, збільште кількість овочів і фруктів, займайтеся регулярно, але не ґвалтуйте свій організм, приймайте їжу не пізніше двох годин до початку фізичних вправ та не раніше двох годин після їх закінчення, ввечері, тобто після 18-19 години краще взагалі не їсти, у крайньому випадку - випийте сік, або з'їжте овочевий або фруктовий салат.На все про все нам знадобиться близько двох місяців.На першому етапі займіться просто ранковими пробіжками, спочатку за п'ять хвилин щоранку, поступово додаючи по одній хвилині, досягнувши в результаті близько 30 хвилин. Не намагайтеся бігти на час, біг повинен бути рівномірним та спокійним, адже наше завдання не наростити м'язи, а спалити жири і надати м'язам тонус, при цьому майте на увазі, що ми не прагнемо збільшити обсяг м'язів, ми просто хочемо, щоб м'язи замістили місця відкладення жиру.Вправи для зменшення сідниць
Спочатку Вам буде здаватися, що обсяг сідниць дещо збільшується, це відбувається за рахунок того, що жири спалюються повільніше, ніж відбувається коригування м'язової маси, тому дана обставина нормально, з часом все налагодиться.Після того, як Ви досягли результату в 30 хвилин щоденної пробіжки, а можна і навіть краще раніше, по мірі розвитку м'язів ніг і сідниць, починайте три-чотири рази на тиждень у зручний для Вас час займатися близько години фізичними вправами на тонус м'язів сідниць. Вас ніщо не повинно відволікати від цих вправ. Використовуйте підручні засоби.Найефективнішим засобом, яке здатне швидко зменшити обсяг сідниць, випробуваний на собі, є присідання, почніть з 10 присідань за п'ять підходів. Це не займе багато часу. Поступово збільшуйте кількість присідань, додаючи зовнішні навантаження, наприклад, наповніть 5-літрову пластикову пляшку водою і присідайте, тримаючи її в руках перед собою, окрім навантаження на м'язи сідниць, дасть навантаження на прес, що також важливо.Графік занять складіть під себе, не треба, щоб ви займалися через біль і силу, заняття повинні приносити задоволення, щоб уникнути монотонності, увімкніть улюблену музику. Присідання чергуйте з стрибків зі скакалкою, кількість стрибків теж поступово збільшуйте. Ваше завдання - годину занять.Вже через місяць плідних занять Ви відчуєте результат, найголовніше не забувайте - помірність в їжі + фізичні навантаження (систематичні і збільшуються поступово по навантаженню) - ось запорука успіху!