Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як візуально подовжити ноги

Як візуально подовжити ноги

Додано: 15.10.14
Довгі ноги - найбільший предмет гордості жінки. Довгонога красуня, змушує серце чоловіка і навіть жінки, битися швидше. Причому останні, просто заздрять довгим ногам, не знаючи, що маленькі хитрощі, можуть змусити їх ловити захоплені погляди і на собі.
Як візуально подовжити ноги«Ні» одязі з низькою талією!

Штани чи спідниці, низько опущені на стегна, візуально подовжують верхню частину тіла, ноги, при цьому, стають коротшими, якими довгими вони не були б. Це правило відноситься і до ременів на стегнах і тонованим видів одягу, що розрізають фігуру в невигідному місці.

Як варіант. Брюки та спідниці з завищеною талією. Виключити з гардеробу широкі спортивні штани з безліччю кишень. Ідеально, для подовження фігури, послужать прості, класичні брюки зі стрілкою. Ремені, слід носити на талії. Відмінним способом подовження фігури, можуть послужити болеро, але не яскравого, контрастного кольору, а обов'язково в тон наряду.

Накладіть табу на капрі і спідниці міді!

Штани довжиною 7/8 і спідниці до середини ікри, «обрізають» ноги. Згадані деталі гардеробу, вкрай небажані, для низьких і повненьких жінок. Вони роблять фігуру ще коротше і ніяк не додають стрункості.

Як варіант. Штани, слід носити, до половини каблука. Спідниці, в стилі олівець, але ніяк не нижче коліна. Повненьким леді, які не можуть собі дозволити оголити коліна - довгі спідниці, практично в підлогу.

Уникайте пишних блуз!

Широкі булзи-разлетайки і блузи з широкими рукавами-воланами, повинні бути виключені з гардеробу низьких жінок. Вони візуально тиснуть на фігуру, роблячи її кілька «присадкуватою».

Як варіант. Струнким дівчатам, рекомендується надягати прилеглі вбрання. Повненьким - полуприлегающие кофти і піджаки, підкреслюють талію. Сукні, для таких жінок, слід вибирати, в стилі ампір, Це сукні з завищеною талією, злегка облягають фігуру. Легка тканина таких нарядів, як би струмує по талії, надаючи силуету жіночності та витонченості.

Смужці - ні! Смужці - так!

Всі стилісти, в один голос кажуть, що горизонтальні лінії приземляют. А ось вертикальна смужка, робить фігуру тонше, стрункіше, а вас - вище!

Про підбори!

І, нарешті, взуття. Ні для кого не секрет, що каблук, самий вірний спосіб подовження ніг. Однак без певних правил, тут не обійтися. Вибираючи взуття, пам'ятайте, що оптимальна висота каблука повинна бути не вище 7 сантиметрів, інакше ви будете мати довгі ноги і зігнуту спину, що вище за вас не зробить. А для тих, хто не вміє ходити на підборах, придумана платформа - ідеальне рішення для повсякденного життя!