Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як доглядати за волоссям

Як доглядати за волоссям

Додано: 15.10.14
Кожна жінка знає, що для здоров'я волосся потрібно постійний безперервний догляд, інакше волосся перестануть радувати блиском і доглянутістю свою власницю.
Як доглядати за волоссямЗапобігти втраті здоров'я волосся набагато простіше, ніж потім лікувати і відновлювати їх.

Для початку слід визначити тип вашого волосся для найбільш правильного підбору засобів. Наприклад, засіб, ефективно впливає на жирне волосся, може погіршити стан волосся, якщо ви застосували це ж засіб до сухим волоссю.

На сьогоднішній день в магазинах представлений цілий ряд як звичайних засобів для догляду за волоссям, так і різні маски, бальзами, муси, все те, що відноситься до професійної косметики. На відміну від звичайних засобів, у професійних засобах міститься велика кількість мінералів, мікроелементів, кератинів і вітамінів. Не можна заперечувати той факт, що засоби, приготовлені в домашніх умовах, також допоможуть вам знайти розкішні волосся.

Крім використання засобів по догляду за волоссям необхідно пам'ятати і про те, наскільки правильно ви самі про волоссі дбаєте. Наприклад, наскільки часто ви користуєтеся феном, засобами для фарбування волосся? Як часто буваєте у свого перукаря? Яка температура води, якою ви миєте волосся?

Ось деякі поради, які допоможуть вам бути володаркою красивих і здорових волосся:

  • Перед тим, як укладати волосся феном, нанесіть засоби фіксації, такі як мус, пінка, лак. Це не лише зафіксує зачіску, але і захистить волосся від впливу гарячого повітря.

  • При простій сушінні доцільніше розділити волосся на пасма, і сушити їх окремо, а не все цілком. Так ви витратите менше зусиль і часу. Хоча якщо є можливість висушити волосся в природних умовах - це буде тільки на користь.

  • Посічені кінці волосся, на жаль, вилікувати не можна, а ось попередити їх появу реально. Для цього, намагайтеся розчісувати волосся ще вологими. Після використання шампуню, застосовуйте кондиціонер, щоб зберегти м'якість волосся. Необхідно пам'ятати про те, що сушка волосся феном, а так само часте застосування засобів фіксації волосся можуть бути причиною появи посічених кінчиків. Якщо все ж посічені кінчики вже присутні, то перед миттям волосся слід змащувати їх ланолиновим кремом.

  • Для живлення і захисту волосся використовуйте бальзами. Рекомендується не змивати його повністю, а невелика кількість залишити на волоссі, на відміну від ополіскувачів, які змивати треба повністю.


  • Слідуйте цим нехитрим радам і ваші волосся буде вас тільки радувати!