Корисні поради
на всі випадки життя
» » Трохи світла холодної осені

Трохи світла холодної осені

Додано: 15.10.14
Краса є в кожній жінці. Треба тільки вміти виразити в макіяжі свою інсмідуальність. Головним завданням цього «чарівництва» - привнести в своє обличчя світло, звернувши увагу на його м'яку природну красу. Макіяж взагалі подібний до «естетичної операції» без хірургічного втручання: він може змінити буденний стиль на більш вишуканий, зберігши всі родзинки жінки.
Трохи світла холодної осеніА головний критерій вдалого гриму - те, що жінка відчуває себе в ньому затишно, як в улюбленому плаття класичного крою, доречному як в офісі, так і на дружній вечірці.

«Фонтан» чарівності.

  • Насамперед, маленький секрет - з допомогою пінцета видаліть зайві волоски, злегка розвівши брови. Трохи розширене відстань між бровами зробить ніс тонше і витонченіше. Крім того, такий прийом «врівноважує» погляд, а макіяжу в цілому надає геометрію «фонтану», який повинен «світить» від підборіддя до скронь.

  • Колір тону для універсального макіяжу повинен максимально відповідати кольору обличчя. Підібрати його легко, якщо нанести крапельку на вмитий, без косметики, шкіру вилиці. Секрет правильного вибору тону в тому, що при розтушовуванні легким мазком краплі маскуючої основи на шкірі не повинно залишатися темної смуги.

  • Шкіру під очима потрібно припудрювати лише злегка, інакше через деякий час, зібравшись в мікро зморшках, грим буде надавати погляду втому.

  • Восени рум'ян краще віддати перевагу золотисту пудру з ефектом засмаги, легкі широкі мазки якої відтінятимуть натуральний колір обличчя і додадуть йому прозоре сяйво. Правильніше всього наносити рум'яна на саму виступаючу при посмішці частину скул.

  • Світлий колір очей підкреслять коричнево-рожеві тони. Тонка лінія коричневою підводки по краю верхнього століття «піднімає» куточки очей, роблячи їх розріз витонченіше - це, знову ж, відповідає «геометрії фонтану». Щоб усунути нависання верхньої повіки, якщо воно присутнє, на його рухому частину потрібно нанести тіні холодного коричневого кольору, під саму брову покласти блик кольору «рожева слонова кістка», а перехід між тонами на складці ретельно розтушувати, домагаючись інтимної м'якості. Для вечірнього варіанту макіяжу краще вологий аплікатор: тіні будуть лягати щільніше.

  • Для корекції брів можна взяти олівець темніше кольору волосся - так макіяж буде ефектніше.

  • І останній штрих: об'ємна туш для вій кольору чорного дерева надає ще більше виразності очам.

  • Симетрія макіяжу очей і губ створює гармонію обличчя, тому досить «інтенсивні» очі потрібно врівноважити, трохи збільшивши контур верхньої губи. Соковитий колір коричнево-рожевої помади доповнить картину. Для додання більшого обсягу нижній губі в її центр помістити «дорогоцінний» блик помади з золотим пігментом.


  • Якщо дотримуватися пастельних коричнево-золотистих тонів макіяжу, ви будете гармонійно виглядати серед осіннього пейзажу на тлі жовтіючих дерев.