Корисні поради
на всі випадки життя
» » Робимо фігуру стрункою після пологів

Робимо фігуру стрункою після пологів

Додано: 15.10.14
Організм жінки під час протікання вагітності зазнає величезні гормональні зміни, крім цих змін так само змінюється і зовнішній вигляд жінки.


Робимо фігуру стрункою після пологів
В першу чергу погіршується якість зубів, нігтів та волосся. Організм цілеспрямовано витрачає кальцій на побудову нового скелета молодого організму всередині жінки. Значно змінюється силует жіночого тіла.

Жінки під час вагітності дуже часто крім потрібних кілограмів і набирають зайву вагу, який відкладається у вигляді жирових складок на животі, талії, стегнах і спині.

Після пологів, бажаючи повернути колишню вагу, кожна молода повинна пам'ятати про те, що набирала вона зайві кілограми протягом довгих дев'яти місяців, а значить, жирові клітини ущільнені і на такого розщеплення жиру потрібно трохи більше часу, ніж хотілося б. Це означає, що в першу чергу потрібно запастися терпінням і розраховувати на те, що, швидше за все на придбання старої форми буде потрібно близько тих же дев'яти місяців.

Починаючи скидати вагу, слід пам'ятати про те, що організму необхідна для розщеплення жирових клітин чиста вода. У добу організм повинен споживати мінімум 2 літри чистої води, ні в якому разі не газованої. Якщо жінка годує грудьми, кількість калорій, які вона споживає повинно бути близько 2000-650. Не варто їсти за двох, як кажуть наші бабусі. Це призведе тільки до того, що молоко буде не збалансовано жирним, а матуся набере ще більше зайвої ваги.

Робимо фігуру стрункою після пологів


Харчування має бути дробовим і збалансованим. Поділіть день на 5 прийомів їжі, перший з яких буде в 8 годин ранку, а останній в 6 годин вечора. Не варто робити дрібних перекусів.

Сідаючи обідати, поставте на блюдо все, що з'їсте в цей прийом їжі. Не слід запивати їжу водою, так як це погіршує обмін речовин. З раціону харчування бажано виключити тваринні жири, солодке і борошняне. Не змішуйте за один прийом їжі білкові і вуглеводні продукти. Слід оцет, гірчицю, гострі приправи повністю виключити, так як це допоможе вашому травленню і загальним станом здоров'я.

Крім того, що ви стежите за своїм образом харчування, слід збільшити і спортивні навантаження - більше рухайтеся. Ви можете не обов'язково зайнятися спортом, в перший час просто прибирайте квартиру ретельніше і частіше мийте підлоги - це відмінні навантаження на прес і спину, під час прасування підніміться на носочки - це зміцнить м'язи тазу і живота.

Задавшись метою, дотримуйтеся її до тих пір, поки не отримаєте результат.