Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пивні дріжджі для ваги

Пивні дріжджі для ваги

Додано: 15.10.14
Асортимент пивних дріжджів в аптеках зростає з кожним роком. Популярність даної харчової добавки обумовлена тим, що пивні дріжджі по своєму складу є унікальним комплексним вітаміном. Виробники звертають увагу, що протипоказань для застосування пивних дріжджів дуже мало. А ось свідчення для їх вживання великі.


Пивні дріжджі для ваги
Для набору маси тіла лікарі рекомендують пройти курс лікування пивними дріжджами для набору ваги, які продаються в аптеках у вільному продажу у вигляді таблеток. У натуральному вигляді пивні дріжджі - це швидко псується продукт, який складно зберігати. Фармацевти випускають пивні дріжджі в спресованому вигляді в таблетках.

Властивості пивних дріжджів


Пивні дріжджі рясно насичені вітамінами групи В (такими як В1 В2 і В6). Також до їх складу входять амінокислоти, жирні кислоти, вітаміни РР, D, N, K, F, Тобто Пивні дріжджі для набору ваги збагачені макро - і мікроелементами, за своєю структурою схожі з клітинами білка тваринного. Також в їх склад входить 8 унікальних амінокислот, надають активну дію на роботу кишечника.
Потрапляючи в організм разом з їжею, пивні дріжджі добре засвоюються і посилюють роботу обміну речовин, нормалізують роботу органів травлення, сприяють відновленню печінки. Внаслідок прискореної роботи обміну речовин, людина часто відчуває підвищене почуття голоду.

Приймаючи такі пивні дріжджі, слід розуміти, що м'язова маса буде наростати, але не так швидко, як при прийомі спеціальних харчових добавок для спортсменів, а ось жировий прошарок буде збільшуватися, особливо в таких частинах тіла як живіт, груди, попа і стегна.

Такі харчові добавки для набору ваги слід приймати тільки в тому випадку, якщо відсутні протипоказання для їх застосування (деякі хвороби нирок, сечовидільної системи, здуття живота, блювання, діарея).

Пивні дріжджі для ваги


Правила прийому пивних дріжджівПивні дріжджі приймають внутрішньо під час сніданку або обіду. Добова норма від 5 до 10 таблеток. Для того щоб організм перебудувався, пивні дріжджі для набору ваги рекомендується приймати тривалий час - від трьох місяців до півроку. Далі необхідно протягом одного-двох місяців, і після цього можливе повторення курсу.

Вітамінний комплекс для набору ваги також рекомендується приймати для закріплення й утримання існуючого ваги. Сприятливий вплив харчової добавки виявляється не тільки на кишечник, але і на шкіру, волосся, нігті людини.