Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зменшити розмір грудей

Як зменшити розмір грудей

Додано: 15.10.14
Рекламні оголошення на вулицях, по телевізору, в Інтернеті рясніють оголошеннями: "Збільшення грудей без операції!"; "Препарати для збільшення грудей!"; "Пластика молочних залоз, імпланти" Інколи здається, що буквально кожна жінка на планеті мріє збільшити собі груди. Але що робити, якщо ви одна з тих щасливців, які володіють таким багатством від природи? І як вчинити, якщо більше всього на світі ви мрієте це багатство зменшити?


Як зменшити розмір грудей
Причини можуть бути різними: від естетичного неприйняття занадто великої грудей до дискомфорту в повсякденному житті. Насправді, зменшити груди набагато простіше, ніж її збільшити: досить тільки захотіти.

Згадуємо уроки анатомії. Як відомо, більшу частину грудей сполучна тканина утворює в формі банального жиру! А як ми позбавляємося від жиру? Правильно, худнемо. Сідайте на дієту, підраховуйте калорії і зменшуйте їх споживання: заодно можна привчити себе до більш здорового харчування.

Не забувайте про фізичні вправи: упор на анаеробні (силові) вправи вам зараз не потрібен, а ось аеробні вправи допоможуть вам спалювати калорії, і ви будете худнути - разом з грудьми. Якщо тип вашої фігури - груша (стегна повніють швидше, ніж верхня частина тіла), то груди повинна схуднути першої. Якщо ж ви - "яблуко" (верхня частина тіла повніє швидше, ніж стегна, - а це найбільш ймовірно при проблемі наявності дуже великих грудей), то наберіться терпіння, і все обов'язково вийде!

Як зменшити розмір грудей


Що робити, якщо худнути ви не хочете? З фігурою все добре, тільки груди б зменшити Якщо радикальний вихід - це хірургічна операція. Називається операція по зменшенню грудей редуктивной маммопластикою: з грудей видаляється частина жирової тканини, частина молочної залози, видаляється зайва шкіра, виробляються деякі маніпуляції щодо зміни ареола і розміру сосків, і вуаля - ви стаєте володарем нової, зменшеною грудей.

Можливі наступні ускладнення: неможливість годувати грудьми в майбутньому, збільшення або зменшення чутливості сосків (будьте уважні - можлива навіть повна втрата їх чутливості!). За півроку до операції рекомендується скинути зайву вагу, кинути палити і перестати приймати протизаплідні таблетки, так як ці фактори можуть призвести до ускладнень у вигляді виникнення тромбів.

У будь-якому випадку, не можна вирішуватися ні на які заходи без належної впевненості в собі! Любіть себе, дорогі жінки, і оточуючі теж будуть вас любити - з будь-яким розміром вашої грудей.