Корисні поради
на всі випадки життя
» » Щоденний красивий манікюр

Щоденний красивий манікюр

Додано: 15.10.14
Кожна жінка прагне, щоб у неї були красиві і доглянуті руки, адже вони багато про що говорять. І це лише здається, що дрібниця. Але такий, на перший погляд дрібниця, може неабияк зіпсувати настрій, якщо руки виглядають не так добре.


Щоденний красивий манікюр
Деякий вважають, щоб зробити гарний манікюр, потрібно обов'язково йти в салон. Це зовсім не обов'язково. Тим більше на його відвідування завжди не вистачає часу. Красивий і правильний манікюр можна зробити і самій, зовсім не гірше професіоналів.

Не можна забувати про те, що манікюр робиться не часто, всього один раз на тиждень. Вам знадобляться манікюрні ножиці, щіточка, крем для рук, засіб для зняття лаку, пилочка, і звичайно лак для нігтів.

В першу чергу руки потрібно підготувати. Спочатку очистити, потім видалити забруднення і сліди колишнього лаку. Для цього краще користуватися засобами, у яких немає ні спирту, ні ацетону. Ідеальний варіант - зробити маску для рук, або ванночку для нігтів. Наприклад, у воді з додаванням морської солі або гліцерину і ароматичних масел.

Потім паличкою потрібно обережно відсунути кутикулу і спеціальними щипчиками підрізати її. Потім сам підпиляти ніготь пилкою і надати правильну і красиву форму. До речі, вона може бути самою різною, але все ж класичний варіант - це ніготь овальної форми. Хоча бувають прямокутної, або загострені. Це інсмідуально, але важливо те, щоб довжина нігтів не заважала займатися домашніми справами, і була комфортною. Десь 05 см., а занадто довгі нігті можна приберегти для особливих випадків.

Щоденний красивий манікюр


Потім можна відшліфувати нігті пилочкою, і це додасть їм неповторний блиск. Але не можна забувати, що шліфуванням можна користуватися тільки один раз в тиждень, так як вона знімає захисний шар нігтів і робить їх тонкими і ламкими.

Перед тим, як наносити на нігті лак, їх бажано обробити кремом. До того, як наносити основний лак, краще спочатку покрити нігті основою, найчастіше безбарвною. Завдяки чому лак довше протримається на нігтях і не залишить жовтих плям.

Для простого щоденного манікюру можна використовувати безбарвний зміцнюючий лак. А якщо подобаються яскраві кольори чи є привід для свята, то процес фарбування стане більше часу. Починати краще з самого маленького пальця.

За допомогою лаку можна поправляти форму нігтів. Якщо, наприклад, вони широкі, то лак потрібно наносити так, щоб по краях залишалося небагато місця. І тільки потім потрібно покрити нігті закріплювачем для лаку. Це додасть блиск і збереже колір лаку. Якщо у вас художній талант, можна зробити дизайн нігтів, або використовувати вже готові наклейки і стрази.