Корисні поради
на всі випадки життя
» » Скраби для обличчя в домашніх умовах

Скраби для обличчя в домашніх умовах

Додано: 15.10.14
икористання всіляких продуктів, рослин і способів для очищення, освітлення та омолодження обличчя відомо з найдавніших часів. Чим тільки не намагалися жінки зробити свою шкіру свіжою, здоровою і молодою: висушений і подрібнений пташиний послід, розмолоти в пил яєчна або горіхова шкаралупа, дрібний пісок


Скраби для обличчя в домашніх умовах
Сучасна косметична промисловість пропонує самі різні засоби для легкого і глибокого пілінгу, скраби робляться і на натуральній рослинній, і на синтетичній основі.

В домашніх умовах можна робити якісні, ефективні пілінги, використовуючи для цього добре відомі і доступні продукти і дотримуючись деякі правила. • Найголовніше з них - шкіра обличчя повинна бути здоровою. Використання будь-якого скрабу неможливо, якщо на шкірі є подряпини, алергічні роздратування, якщо вона збуджена.


 • Друге правило - перед кожною процедурою необхідно очистити шкіру від атмосферних забруднень і косметичних засобів.


 • Третє правило: ніколи не наносимо маску зі скрабом на віки і на шкіру під очима, вкрай обережно використовуємо скраб для шкіри над верхньою губою (у деяких жінок це може викликати надмірне зростання «вусиків»).


 • Четверте правило: маски зі скрабом робимо не пізніше, ніж за 2-3 години до виходу з дому, а деякі - не пізніше, ніж за 12 годин до «появи на людях».
 • Для жирної шкіри: змішуємо 1ч.ложку харчової соди, 1 ч.ложку кухонної соди дрібного помелу. На косметичний диск наносимо невелику кількість рідкого мила (чи просто трохи його намиливаем) і опускаємо його в суміш солі і соди. Дуже ніжними круговими рухами наносимо її на обличчя. Коли вона висохне (через 10-15 хвилин), сухим диском знімаємо маску, вмиваємося теплою водою і наносимо крем. Цей спосіб хороший і для комбінованої шкіри, наноситься суміш на жирні (лоб, ніс, підборіддя) місця.

  Скраби для обличчя в домашніх умовах


  Для сухої шкіри: 1 ч. ложку цукру-піску, 1 ч. л. какао-порошку, в цю суміш додаємо стільки рослинної олії (краще оливкової), скільки суміш «прийме» - до консистенції сметани. Наносимо на обличчя і область декольте. Олія живить, какао підбадьорює, цукор, не розчиняючись, грає роль скрабу. Тримаємо маску на обличчі не менше 20-30 хвилин. Змиваємо теплою водою.

  Для шкіри всіх типів дуже добре підійде старовинний спосіб - кавова гуща. На косметичний диск наносимо мило і опускаємо його в підсушену кавову гущу, круговими рухами наносимо на обличчя, даємо висохнути, змиваємо теплою водою. На обличчя наносимо крем.

  Для глибокого пілінгу використовуються в домашніх умовах два засоби: мелений корінь бодяги (продається в аптеках) і мелена кориця. Спосіб застосування у них однаковий: косметичним диском, змоченим в теплій воді, (для відбілювання можна використовувати не воду, а 3% перекис водню або лимонний сік) наносимо на обличчя порошок бодяги або кориці. Коли маска висохне, сухим диском акуратно і обережно знімаємо порошок, потім змиваємо теплою водою і наносимо крем. Саме маска з бодяги і кориці викликаємо дуже активний приплив крові до шкіри, тому її краще робити ввечері, а вранці шкіра виглядає свіжою і молодий.