Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мінеральна косметика

Мінеральна косметика

Додано: 15.10.14
Прагнення людства до абсолютною екологічною чистотою не змогло обійти стороною косметичну галузь. Банально, але спочатку косметика з'явилася в мінеральному вигляді.


Мінеральна косметика
Це видобуті з надр землі мінерали, які подрібнювали до порошкоподібного стану. Завдяки вмісту сполук металів, деякі мінерали здатні надавати косметиці колір природним шляхом.

Подібно UV-фільтрів діють діоксид титану і оксид цинку. Забезпечує ці сполуки фактор сонячного захисту досягає двадцятого рівня SPF. Кварц, він же кремнезем, створює матовий ефект за рахунок здатності нейтралізувати жир. Марганцевий шпат і малахіт можуть захищати від шкідливих для шкіри прямих впливів навколишнього середовища. Слюда призначена для того, щоб приховувати незначні зморшки.

Завдяки охолоджуючим, антисептичну і заспокійливим властивостям, мінеральну косметику цілком можливо використовувати після косметичних процедур і пілінгу.

Важливо, щоб косметика була створена на основі натуральних мінералів, а не просто включала мінерали в свій склад. Це служить гарантією того, що нею можна користуватися при будь-якому типі шкіри. Мінеральна косметика маскує дрібні дефекти шкіри і почервоніння, при цьому, не забиваючи пори.