Корисні поради
на всі випадки життя
» » Білі вугрі на обличчі

Білі вугрі на обличчі

Додано: 15.10.14
Будь-яка жінка, незважаючи на вік, національність, соціальний статус і умови життя, хоче бути чарівною. Адже недарма чоловіки так часто нарікають на те, що більшу частину часу їх улюблені проводять біля дзеркала навіть у звичайний будній день. Ну а якщо передбачається якесь торжество, яка зустріч!


Білі вугрі на обличчі
Напевно кожна друга жінка стикалася з такими неприємностями, як прищ, вскочивший в самий невідповідний час, напередодні якого-небудь заходу, коли хочеться блищати у всій красі. Такий дефект як білі вугри також доставляють жінкам чимало неприємностей. Давай ті ж розберемося в причинах їх виникнення, методи їх боротьби і профілактики.

І так: в більшості своїй білі вугри локалізуються на вилицях, повіках і скронях. Вони можуть бути як поодинокими, так і груповими. Білі вугри, а висловлюючись простою народною мовою «просянка», представляє з себе вузлик, твердоватий на дотик, не рідко збільшується до розмірів в сірникову голівку.

Причиною виникнення таких вузликів є порушення роботи сальних залоз, тобто закупорки вивідних каналів. Внаслідок чого відбувається наступне: жир накопичується, клітини залози розростаються, нашаровуються один на одного, утворюючи тверде вміст у вигляді вугра.

Для того щоб його отримати, необхідно продезінфікувати шкіру, стерильною голкою проколоти та видавити. Після чого обробити спирт містяться розчином. Але необхідно врахувати, що процедуру найкраще проводити не в домашніх умовах, а в косметологічних кабінетах. Так як існує ймовірність занести інфекцію.

Білі вугрі на обличчі


На сьогоднішній момент багато косметологічні кабінети використовують метод електрокоагуляції, а також електричні голки для епіляції.

Існують також народні спобличчя боротьби з білими вуграми. Наприклад, протягом десяти днів протирати обличчя свіжим помідором або робити маску зі свіжих помідорів. Хороший спосіб проти просянки сольові розчини. Якщо у жінки жирний тип шкіри, сміливо можна проводити пілінг.

У профілактичних цілях необхідно пам'ятати - головне не допустити закупорку сальних залоз. Для цього треба бути виборчим в їжі. Обмежити споживання жирного, солодкого, мучного. Ввести в раціон більше фруктів, овочів, кисломолочних продуктів, пісне м'ясо, вітаміни групи В і А.

Завжди треба пам'ятати про те, що з будь-яким недугою нам допоможе фахівець. У нашому випадку як правильно підібрати косметичні засоби, та вміло їх використовувати, як правильно доглядати за своїм обличчям, щоб шкіра сяяла здоров'ям, порадить досвідчений косметолог.