Корисні поради
на всі випадки життя
» » Естрогени збільшують груди

Естрогени збільшують груди

Додано: 15.10.14
Молочні залози складаються із сполучної, залозистої і жирової тканини. З допомогою сполучнотканинних тяжів (зв'язок Купера) вони кріпляться до великим грудним м'язам. Тіло залози являє собою сукупність двох десятків часточок, які розділені між собою сполучною тканиною. Їх верхівки звернені до соску, у кожній часточці є молочний проток.Естрогени збільшують грудиПротягом менструального циклу в молочних залозах відбуваються циклічні зміни. Перед овуляцією, коли вміст естрогенів максимально, збільшується кількість епітеліальної тканини часточок і молочних проток. Відбувається збільшення об'єму залози за рахунок посиленого кровонаповнення та набряку. Жінки відчувають почуття ущільнення і нагрубання, а також підвищену чутливість молочних залоз. Якщо вагітність не настала - всі процеси зазнають регресу.

На розмір грудей впливає вміст естрогену в організмі, прилив крові під час статевого акту і вміст жирової тканини в залозах. Якщо набрати зайвих 10 кг ваги, можна збільшити груди на один розмір. І навпаки, схуднення сприяє провисання та зменшення розміру грудей.

Естрогени для збільшення грудей. На сьогоднішній день існує безліч кремів для збільшення грудей, до складу яких входять естрогени. Виробники, найчастіше, додають у креми нестероїдні гормони, а фітоестрогени. Їх отримують з рослин - сої, злакових і бобових культур.

За своїм складом вони схожі з естрадіол і здатні зв'язуватися з його рецепторами, однак їх дію виражено в сотні разів слабші стероїдів. У молочній залозі фітоестрагени надають проліферативне дію, посилюючи її кровопостачання і збільшуючи масу за рахунок підвищення кількості епітеліальної тканини.

Естрогени збільшують груди


Місцеве застосування кремів зручно тим, що фітоестрогени не надають загальний гормональний вплив на організм, зокрема - не збільшують масу тіла. В деякі крему додають речовини, що поліпшують мікроциркуляцію крові в тканини залози, в поєднанні з фітоестрогенами це дає посилення ефекту. Такі крему здатні збільшувати об'єм грудей до 1 см в місяць (окружності).

Таблетовані форми естрогенів призначаються за призначенням лікаря. Показанням служать порушення гормонального фону - недостатня вироблення естрогенів і пов'язане з цим недорозвинення молочних залоз.

Самостійно приймати стероїдні засоби для збільшення грудей строго протипоказано. Крім серйозного порушення гормонального балансу в організмі, їх безконтрольний прийом може спровокувати активні проліферативні процеси в тканині залози і статевих органах. В результаті є ризик виникнення новоутворень, в тому числі злоякісних. Тому для уникнення негативних наслідків варто звернутися до гінеколога-ендокринолога.

Лікар призначить обстеження рівня гормонів у різні періоди менструального циклу і в залежності від результатів призначить відповідну гормональну терапію. Тільки таким обґрунтованим методом можна збільшити груди без ризику ускладнень.