Корисні поради
на всі випадки життя
» » Який підходить для жирної шкіри тональний крем

Який підходить для жирної шкіри тональний крем

Додано: 15.10.14
Для того, щоб вибрати тональний крем, потрібно добре знати тип своєї шкіри. Зараз я розповім вам, яким тональному крему віддати свою перевагу, якщо ви власниця жирної шкіри.


Який підходить для жирної шкіри тональний крем
Коли ви наносите тональний крем, то його не повинно бути помітно, що він повинен зробити шкіру гладенькою і свіжою. Власницям цього типу шкіри доводиться нелегко, так як жирна шкіра завжди виробляє багато сальних залоз, чого шкіра неприємно блищить і на обличчі добре видно розширені пори. Плюс до неприємного блиску жирна шкіра завжди схильна до утворення вугрової висипки.

Цей вид шкіри останнім часом вважається найпоширенішим, а будь-яка жінка хоче виглядати надзвичайно, але в найвідповідальніший момент, коли ви збираєтеся на побачення або співбесіду на обличчі з'являються прищі і зривають настільки важливий похід. Такі проблеми дуже ускладнюють підбір тонального крему. Така шкіра потребує постійного догляду: зволоження, видалення надлишків жиру і очищення.

Після того, як ви врахуєте всі вимоги догляду за шкірою, можна сміливо йти в магазин і вибрати тональний крем. Але перш за все, потрібно враховувати те, що крем повинен вирівнювати тон обличчя. Нам жінкам цього мало, крім того, що засіб вирівнює тон, нам же потрібно, щоб воно приховувало невеликі зморшки і недоліки нашої шкіри. Якісний тональний крем для жирної шкіри не повинен мати в складі масел. Крем повинен містити елементи, які протягом всього дня прибирають надлишки жиру з вашої шкіри.

Який підходить для жирної шкіри тональний крем


Тональний крем для жирної шкіри різко відрізняється від крему для сухої і нормальної шкіри, так як він має велику щільність. Засіб не повинен проникати глибоко в пори, адже це може викликати запалення і погіршити ситуацію в цілому. Хороший тональний крем захистить вашу шкіру від ультрафіолетового випромінювання і не втрачати свою ефективність протягом тривалого часу.

Є думка, що при виборі потрібного тону, найкраще нанести крем на зап'ясті, але найбільш правильним методом є покупка декількох пробників. В домашніх умовах і при природному освітленні, ви найкраще розгляньте, який саме тон вам підходить. Навчитеся правильно наносити макіяж, завдавши вранці тональний крем, який буде скочуватися протягом дня, від рясного потовиділення, не варто вирішувати цю проблему повторним припудриванием.

Коли змішується тональний крем, пил, жир і пудра, то це призводить до забруднення шкіри, що в результаті з'являються чорні крапки. Ця проблема вирішується, таким чином, просто, коли ви помітите, що шкіра стала блищати, протріть її серветкою з паперу.