Корисні поради
на всі випадки життя
» » Шампунь для фарбованого волосся

Шампунь для фарбованого волосся

Додано: 15.10.14
Колір смуг людини зумовлений на генетичному рівні, але часто так хочеться привнести різноманітність у своє життя, ставши або жагучою брюнеткою, або красунею - блондинкою. Фарбування - єдиний спосіб обійти природний колір.


Шампунь для фарбованого волосся
На жаль, за все доводиться платити, в тому числі і за красу волосся, оскільки саме фарбування - це стрес для волосся і організму в цілому.

Волосся, до цього лучащиеся красою і здоров'ям, починають вимагати до себе пильної догляду і уваги, в іншому разі вони стають ламкими і сухими.

Відповідно, змінивши колір волосся, слід поміняти і лінійку шампунів.

Тепер варто звернути увагу на шампуні, відновлюють внутрішню структуру волосся, що володіють властивостями живлення і зволоження, збереженням кольору, з ефектом м'якого очищення і захисту від УФ-випромінювання.

Фарбоване волосся не виносять частого миття, в іншому випадку всі фарба рано чи пізно може опинитися в каналізації, незалежно від якості самої фарби. Використання шампунів з барвником зможе продовжити красу волосся, але ненадовго.

В першу чергу це пов'язано з тим, що фарба в будь-якому шампуні тримається дуже недовго і переться при будь-якому зіткненні: як підсумок через кілька днів волосся починають виглядати плямистими. По - друге, відтінки шампунів з барвником грубі і просто неможливо підібрати необхідний відтінок при покупці.

Будь-який шампунь містить миючі інгредієнти, за рахунок яких відбувається очищення волосся. Найбільш сильними є сульфати амонію і натрію, які негативно впливають на фарбоване волосся, руйнуючи фарбу.

Шампунь для фарбованого волосся


Це означає, що при виборі шампуню слід звернути увагу на продукт з більш м'якою формулою і обов'язковою наявністю стайлингового ефекту, що захищає фарбоване волосся від впливу ультрафіолетового випромінювання.

Використання шампунів з натуральними добавками благотворно позначиться на красу волосся, їх пружності і здоров'я. Екстракти проса, ромашки, бамбука додадуть волоссю необхідну силу, наситивши волосся комплексом мінералів і вітамінів і зберігаючи набутий колір на більш довгий період.

Наявність добавок вітамінів в шампуні робить його вплив на структуру волосся більш помітним. Хорошим вибором буде шампунь, благотворно впливає на кровообіг шкіри голови і харчування цибулин волосся.

Для боротьби з лупою в забарвлених волоссі слід подбати про відповідний шампуні, до складу якого, крім основних компонентів, входить anti-fade комплекс. Використання звичайних шампунів проти лупи призведе до знебарвлення фарбованого волосся.

Відповідно, використовувати шампуні слід у комплексі з кондиціонерів для фарбованого волосся. Бажаний вибір кондиціонера з тієї ж лінійки, що і шампунь. Якщо це не можливо, варто зупинити свій вибір на кондиціонерах для фарбованого волосся, до складу яких не входить силікон, оскільки він чинить негативний вплив на фарбоване волосся, позбавляючи їх кольору.