Корисні поради
на всі випадки життя
» » Невдоволення своєю зовнішністю

Невдоволення своєю зовнішністю

Додано: 15.10.14
Невдоволення своєю зовнішністю основна і головна проблема сучасної молоді! Молоді, яка сама собі придумує еталони краси, потім не відповідає їм, а потім як наслідок затяжна депресія, невдоволення собою, непевність у собі.


Невдоволення своєю зовнішністю
Від цього нікуди не дітися - це закон життя. Мабуть, це єдиний закон, який не завжди можна дотримуватися. Всі ми знаємо, що зустрічають за одежею, тобто зовнішнім виглядом.

Не варто зациклюватися на своїх недоліках. У кожної людини є право на власну думку, у кожного своє розуміння прекрасного. І якщо хтось вказав вам на ваші недоліки, не поспішайте засмучуватися, хтось може розцінити це як гідність. Людина за своєю природою ненаситне істота. Нам завжди чогось мало, чогось не вистачає.

Наприклад, багато хто, намагаючись приховати недоліки своєї зовнішності, лягають на операційний стіл. Роблячи десятки операцій, людина в результаті залишається потворою.

Чому?! Тому, що кожна людина це щось унікальне і неповторне. Ми не повинні міняти цю унікальність, тому що такий її потім складно назвати. У гонитві за красивою зовнішністю дівчини збільшують губи, вважаючи, що це красиво!

Хто сказав!? Якщо б це було до лиця ви, безсумнівно, народилися б з красивими пухленькими губками. Ми незадоволені своєю зовнішністю тільки з тієї простої причини, що відмовляємося її прийняти, тому що Маша з сусіднього під'їзду, на мій погляд, гарніше і хлопчики на неї засмляються. А Маша можливо просто трохи впевненіше в собі або вона провела перед дзеркалом на 10 хвилин більше.

Середньостатистичні дані показують, що лише 1 з 10 жінок народжується без вад, іншим доводиться боротися з маленькими недоліками своєї зовнішності. Адже не позбавляти себе життя з-за цього. Тим більше у вік сучасних технологій, де існують різного роду епілятори, фени, праски для волосся варто паритися!? А скільки зараз декоративної косметики: тіні, туш, помада. Звичайно, їх кількістю на вашому обличчі недолік не приховаєш, тому тут треба знати міру.

Невдоволення своєю зовнішністю


З проблемною шкірою теж можна боротися - існує безліч кремів, тоніків, скрабів по догляду за шкірою рук та обличчя. Можна робити маски в домашніх умовах. Головне бажання.

Порадьтеся з професіоналом щодо волосся: чим і як за ними треба доглядати. Нехай допоможе зробити відповідну вам стрижку, покаже, як можна красиво зібрати волосся. Москва не відразу будувалася. Таким же чином можна крок за кроком отримати зовнішність, якою ви будете задоволені.

Кожен день, побачивши своє відображення в дзеркалі і кажучи самої себе, що я недостатньо хороша, кожна дівчина лише посилює свою проблему. Всі проблеми в голові, а не в зовнішності.

Приділіть півгодини собі коханій, а не думкам про те, що ви незадоволені собою. «Я сама красива, приваблива, сексуальна, приваблива!» - з цих слів треба починати ранок. Це перші слова, які має почути ваше відображення в дзеркалі.

Будьте впевненіше в собі і ваші комплекси відступлять!