Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ефективні види пілінгів

Ефективні види пілінгів

Додано: 15.10.14
C роками шкіра схильна до вікових змін, приховати які звичайні косметичні засоби вже не в силах. До більш ефективних заходів поліпшення здоров'я шкіри відносяться всілякі пілінги.


Ефективні види пілінгів
C роками шкіра схильна до вікових змін, приховати які звичайні косметичні засоби вже не в силах. До більш ефективних заходів поліпшення здоров'я шкіри відносяться всілякі пілінги. Ця процедура має різні класифікації та методи проведення в залежності від проблем, які необхідно вирішити з її допомогою.
Пілінги проводять практично всі косметологічні салони, пропонуючи клієнтам широкий вибір процедур на будь-який смак і гаманець. Кожен вид пілінгу спрямований на вирішення певної проблеми, тому варто розібратися, які ефективніше працюють у кожному певному випадку і які їх основні відмінності.

Класифікація пілінгів

  • Поверхневий. Покращує стан верхніх шарів шкіри (роговий і зернистий шари епідермісу) Спрямований на очищення жирної шкіри, зменшення гіперпігментації, вугрових висипань, бореться з віковими змінами початковій стадії. Малоефективний в боротьбі з вираженими віковими змінами. Проводиться курсом 6-8 процедур за тиждень для досягнення найкращого ефекту.


  • Серединний. Працює з усім епідермісом, покращуючи структуру папиллярной дерми. Після процедури серединного пілінгу відгуки залишаться виключно позитивними. Цей пілінг успішно бореться з рубцевими слідами постакне, розтяжками, мімічними зморшками, зниженням тонусу шкіри. Також застосовується в доопераційного підготовки до пластичної хірургії. Можливе повторення процедури після повного відновлення шкіри через 3-4 місяці.


  • Глибокий. Спрямований на регенерацію ретикулярної дерми. Відноситься до дерматопластическим операціями і є способом агресивного впливу. Процедура проводиться в умовах стаціонару з використанням місцевого або загального наркозу. Ефективно бореться з ознаками старіння шкіри, не залишаючи й сліду від глибоких зморшок. Моделює контур обличчя і шиї, підтягуючи шкіру. Але як у будь-якої операції існує можливість ускладнень.
  • Залежно від типу впливу розрізняють фізичні, хімічні та механічні пілінги. Одні процедури можна проводити вдома самостійно, деякі вимагають участі косметолога - професіонала , треті необхідно робити в умовах косметологічного кабінету з використанням високоякісного професійного дорогого обладнання.
    При підборі конкретного виду пілінгу слід ретельно підійти до вибору компетентного спеціаліста з відповідною освітою, який професійно оцінить ситуацію і підбере відповідний метод регенерації шкіри, доступно роз'яснивши свій вибір і аргументуючи його перерахуванням достоїнств пілінгу і можливих наслідків.