Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ефірні масла сприяють схудненню

Ефірні масла сприяють схудненню

Додано: 15.10.14
Люди здавна користувались ефірними маслами в різних цілях: під час обрядів в церкві, на різних світських заходах, як лікувальний засіб і як засіб спокушання. Люди завжди з повагою ставилися до ароматів, які вважали дарами богів.


Ефірні масла сприяють схудненню
Зараз, звичайно ж, всі прекрасно знають, звідки отримують ефірні масла і що боги тут не причому, але все одно, поваги до ароматів не зменшилася. В наш час спектр вживання ароматів ефірних олій збільшився. Крім усього іншого, з допомогою них тепер худнуть. У це важко повірити, але це дійсно так.

Аромати можуть допомогти скинути вагу. Ароматерапію, для більш ефективного і швидкого результату, можна поєднувати з будь-якою дієтою. Для схуднення масла використовують вкрай різноманітна: їх можна втирати під час масажу, додавати у ванну, приймати всередину. Перш, ніж приступити до ароматерапії, слід зрозуміти всю суть дії ефірних масел на організм.

Зайва вага часто є результатом неполадок в організмі. Масла для схуднення нормалізують обмін речовин в організмі і є сечогінними. Саме ці властивості допомагають позбавитися від зайвої ваги.

Так які ж масла можна і потрібно використовувати в цих цілях?

Ялівцеве масло . Дуже ефективний прийом ялівцевого масла всередину, капнувши кілька крапель на ложечку цукру чи шматочок хліба. Крім нормалізації роботи шлунка, ялівцеве масло виводить з організму токсини. Крім внутрішнього вживання, можна приймати ванни з ялівцевим маслом і використовувати його під час масажу. У ванну крапають буквально 4-6 крапель масла, для більшого ефекту додається морська сіль для ванн.

Масло апельсина солодкого . Воно так само є хорошим засобом для схуднення, яке нормалізує роботу шлунка, кишечника, виведе токсини і поліпшить обмін речовин. Його додають у ванну - 5 крапель, або втирають під час масажу - 6-10 крапель.

Ефірні масла сприяють схудненню


Ці масла допомагають схуднути не стільки швидко, на скільки якісно. Після їх застосування на шкірі не залишиться розтяжок, целюліту та інших недоліків, які часто залишаються після різкого позбавлення від зайвої ваги.

Крім застосування масел всередину, прийняття ароматних ванн і масажів, рекомендується так само вдихати олії, які сприяють зниженню апетиту. Масла, аромати яких слід вдихати це - олію м'яти, ванілі, зеленого яблука, кориці.

Такого роду ароматерапією займатися вкрай просто - одна ніздря затискається пальцями, а інший робиться сильні вдих, а потім навпаки. Це особливо корисно людям, чий голод має більше психологічний, ніж фізичний характер.

При використанні ароматерапії можна забувати про те, що деякі олії можуть викликати алергію, тобто, перш ніж почати активно використовувати масло, треба з'ясувати, чи є на нього алергія. Так само деякі масла мають певні протипоказання, як, наприклад, масло ялівцю, яке не можна приймати під час вагітності. Такі дрібниці обов'язково треба врахувати перш, ніж почати ароматерапію, щоб замість допомоги не завдати організму шкоди.