Корисні поради
на всі випадки життя
» » Застосування касторової олії для вій

Застосування касторової олії для вій

Додано: 15.10.14
сім давно відомо, що різні масла мають безліч корисних властивостей і якостей для догляду за шкірою і волоссям. Касторове масло не є винятком, користь від його застосування була відома ще з давніх часів.


Застосування касторової олії для вій

Рицинова олія складається з різних кислот, завдяки яким застосування олії настільки популярне в медицині і косметології. Використання касторової олії для догляду за віями дає воістину вражаючий ефект!

Багато дівчат мріють обзавестися довгими і пишними віями, які надають смовижний і чарівний погляд. Проте щоденне нанесення туші на вії, робить їх ламкими і тьмяними. Рицинова олія покращує структуру війок, робить їх більш довгими і пишними, допомагає позбавитися від випадання вій.

На сьогоднішній день існує безліч засобів і препаратів по догляду за віями, але у багатьох з них в тій чи іншій дозі міститься касторове масло. Однак варто зазначити, що касторове масло доступно для придбання в будь-якій аптеці за невелику суму, в той час як багато виробників встановлюють досить високу ціну на свої препарати. Тому застосування касторової олії не вимагає великих вкладень коштів.

Рицинова олія легко і просто застосовувати в домашніх умовах. Звичайно ж, до початку лікування необхідно ретельно очистити вії і шкіру навколо очей від макіяжу. На сьогоднішній день можна знайти в продажу касторове масло в спеціальному флакончику, в якому знаходиться пензлик або щіточка, для зручного використання. Однак не варто засмучуватися якщо Ви придбали олію в звичайному флаконі. Наносити масло на вії звичайно ж не рекомендується пальцями, але можна використовувати приміром щіточку з-під старої туші, попередньо добре промивши її в теплій воді.

Застосування касторової олії для вій


Використовувати касторову олію краще всього вранці і ввечері на 1-2 години, а потім промити очі теплою водою, щоб видалити залишки масла. Якщо ж на обличчі залишиться якась жирність, то її можна легко прибрати будь гелем для вмивання. Масло необхідно наносити такими ж рухи, як і при нанесення туші на вії.

Рицинова олія абсолютно нешкідливо, однак для того, щоб не відчувати жодних незручностей, краще всього не перестаратися з кількістю масла, яке Ви будите наносити. Немає ніякої необхідності використовувати касторову олію кожен день. Для отримання красивих і здорових вій буде достатнім застосування даної процедури два або три рази в тиждень.

Додавання в касторове масло інших інгредієнтів, таких як вітамін А або оливкова олія безсумнівно матиме лише позитивний вплив на вії.

Якщо ж використання масла викликає невелику алергічну реакцію, то можливе нанесення касторової олії тільки на кінчики вій, при цьому ні в якому разі не треба лягати спати попередньо не змив залишки масла.

Таким чином, після декількох тижнів догляду за віями за допомогою касторової олії можна помітити значні поліпшення, вії стануть сильнішими і густими, а очі більш виразними і красивими.