Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно вийти з дієти

Як правильно вийти з дієти

Додано: 15.10.14
Згідно зі статистикою, скинути зайву вагу зможе кожен другий, але утримати його здатні лише одиниці. Чому близько 95 % сиділи на дієті людей набирають за кілька місяців вдало скинуті кілограми? Секрет криється у фізіологічних особливостях людини.


Як правильно вийти з дієти
Під час дієти, коли кількість споживаних калорій строго обмежена, організм автоматично включає функцію економії. З'являється млявість, сонливість, падає артеріальний тиск і температура. Економити організм продовжує і після дієти, тому якщо в наступні дні ви будете балувати себе запеченої курочкою, чіпсами і тістечками, не смуйтеся цифр на вагах - таким чином організм намагається захистити себе від голоду, а значить вижити.
Щоб скинуті кілограми не повернулися за лічені тижні, потрібно дотримуватися кількох правил грамотного виходу з дієти.


  • Незалежно від того, якою вона була, суворої або щадною, виходити з неї слід крок за кроком, без різких рухів і стрибків. Період адаптації до нового режиму харчування зможе зайняти від 3 до 10 днів, тому готуватися до нього слід заздалегідь, перш за все, морально. Визначтеся, що для вас важливо: здоров'я, гарна фігура або хвилинна слабкість перед улюбленим ласощами.


  • Складіть меню на найближчий тиждень, щодня додаючи 1 або 2 продукту в свій раціон. Пам'ятайте про збалансоване харчування, що включає білки, жири і вуглеводи. Намагайтеся харчуватися дробно, маленькими порціями 5-6 разів на день, не забуваючи про 2 літри негазованої води. Так протягом усього дня ви будете підтримувати почуття насичення.


  • Овочі, фрукти, нежирне м'ясо (яловичина, куряча грудка без шкіри), нежирна риба (щука, хек, минтай), молочні продукти з низьким вмістом жиру (молоко, кефір, сир, сир) повинні стати найкращими друзями в цей період. Найближчим часом у вашому холодильнику не повинні з'являтися шкідливі продукти (консерви, копчене м'ясо, борошняне, солодке), щоб не спровокувати зрив.


  • Постарайтеся виробити корисні звички, наприклад, випивати склянку води вранці робити зарядку. Якщо протягом всієї дієти ви регулярно відвідували спортзал, то рекомендується продовжувати заняття, або замінити їх півгодинний вечірньою прогулянкою.


  • Значно легше тримати апетит під контролем за допомогою позитивного настрою. Запам'ятайте, які почуття та емоції переповнювали вас, коли побачили заповітні цифри на вагах. Тримайте ці спогади при собі і використовувати їх як зброю проти зайвих калорій.


  • Підтримати вага допоможуть регулярні розвантажувальні дні. Виберіть той, який вам найбільше подобається, тоді він буде приносити задоволення, а не муки голоду.
  • Як правильно вийти з дієти


    Перед тим, як сісти на дієту, зважте всі «за» і «проти». Ретельно подумайте, чи варто піддавати організм такого стресу, адже насолоджуватися отриманим результатом все життя, на жаль, не вийде: навіть при дотриманні всіх норм і правил, 2-3 кг обов'язково повернутися. Питання тільки - коли? Все залежить від вашого бажання, способу життя, режим харчування і віку.