Корисні поради
на всі випадки життя
» » Китайська дієта для схуднення

Китайська дієта для схуднення

Додано: 15.10.14
Тривалість дієти - 3 тижні. Взагалі, дана дієта триває не більше двох тижнів (13 днів, якщо точно), проте ж, якщо ви хочете не тільки правильно вийти з дієти, але і не повернути кілограми знову, треба слідувати пунктам, не відхиляючись від наміченого курсу. Представляємо вам 2 варіації китайської дієти, на вибір.

Китайська дієта для схудненняПерший варіант китайської дієти


 • Перший тиждень. Скажемо чесно, поклавши руку на серце, це найскладніші сім днів з 21 можливих. Чому, запитаєте ви? А тому що в добу вам можна буде з'їсти не більше трьох яєць (додавати сіль не дозволяється), трьох апельсинів і випити не менше 3 чашок зеленого чаю. Природно, не слід додавати цукор, інакше толку від такого напою ніякого не буде. Звичайну воду можна пити в будь-якій кількості, ліміту ніякого немає. До речі, останнє так само стосується і зеленого чаю.


 • Другий тиждень. Якщо ви не зірветеся на першому ж тижні, тоді вас можна привітати - ви таки подолали найважче, тепер залишилося тільки закріпити результат!


 • Тепер до вашого добового раціону дозволяється додати кашу, зварену на воді. «На воді» - тут ключове слово! Їсти можна в будь-якій кількості. Звичайно, наїдатися кілограмами круп не варто, але погасити почуття голоду - будь ласка. Цукор і сіль так само залишаються під забороною. А так - все те ж, все так само - 3 яйця та 3 апельсина на добу, плюс зелений несолодкий чай і вода в необмеженій кількості.


 • Третя тиждень. Заключна. Тепер з вибором, що можна з'їсти, у вас проблем не буде. Але, знову ж таки, головне - не може бути скинуті кілограми, та ще й з лишком! Урізноманітнити свій раціон тепер можна за рахунок різноманітних морсів та соків. А так само тепер можна додавати в кашу фрукти, а яйця є в композиції з овочами. • По завершенні дієти ні в якому разі не варто накидатися на їжу - бажано виключити з раціону як можна більше фастфуду, а то й взагалі перестати харчуватися в забігайлівках, а віддати перевагу правильному харчуванню.  Китайська дієта для схуднення
  Другий варіант китайської дієти

  Дієта розрахована всього на п'ять днів.


 • На сніданок можна з'їсти одне яйце, 50 гр чорного, підсушеного в духовці хліба (бажано, звичайно, використовувати зерновий). Запивати чорною кавою. Без цукру.


 • Другий сніданок: Чай (без цукру), зелений горошок - 100 гр., і плавлений сирок низької жирності.


 • В обід дозволяється потішити свій організм фруктами - не більше 200 гр., відварити шматочок нежирного м'яса. Плюс до всього - 100-150 гр. Салату зі свіжої капусти. Заправити можна оливковою олією.


 • На вечерю випити склянку молока (знову ж, не захоплюємося «жирним» молоком). • Природно, протягом дієти не можна вживати сіль і цукор, пити дозволяється кави або зелений чай, воду - в необмеженій кількості. Але не забувайте, що 2 літри в добу - це мінімум, який ви повинні випивати. Плюс до всього вода притуплює відчуття голоду. По завершенні дієти другий сніданок можна замінити на кашу на воді (з додаванням до смаку фруктів, якщо хочете). А так само додати цей пункт на вечерю до склянці молока.