Корисні поради
на всі випадки життя

Питна дієта

Додано: 15.10.14
Опис практично кожної дієти починається фразою про те, що можна вживати в їжу, в який час і в яких кількостях. У питній дієті все набагато простіше - їсти не можна нічого! Зате можна пити все і в будь-яких кількостях.

Питна дієта

Питна дієта заснована на виключенні з раціону будь-якої жорсткої їжі. Ви надаєте відпустку своєму шлунку, протягом 30 днів перетравлюватися буде тільки рідина. Основними досягнутими результатами по завершенню дієти стануть очищення організму, зменшення обсягів, розставання із зайвими кілограмами, скорочення споживаної їжі після виходу з дієти.Дієта триває 30 днів. За цей час ваш організм проходить три етапи очищення, кожен з яких триває 10днів:


 • 1 етап - очищення порожнистих органів (кишечник, шлунок, жовчний міхур, сечовий міхур)


 • 2 етап - очищення щільних органів (печінка, нирки, серце)


 • 3 етап - очищення на клітинному рівні. • З якими проблемами ви можете зіткнутися, почавши дотримуватися цієї дієти?  Спочатку у вас з'явиться психологічний дискомфорт через відсутність процесу жування. А адже ми в більшості випадків якраз і видужуємо з-за маленьких перекусів протягом дня, бажаючи щось пожувати при найменшому стресі або нудьзі. На цьому етапі вам допоможе позитивний настрій і заняття якими-небудь відволікаючими справами (прогулянка, призабутому хобі, читання книг).  На другому етапі, коли почнуть очищатися серце, нирки, печінка, у вас може виникнути дискомфорт саме на фізичному рівні, може з'явитися біль внутрішніх органів. Тут головне-уважно прислухатися до свого організму, якщо неприємні відчуття не проходять, то варто перервати дієту. Вже до кінця першого тижня ви відчуєте легкість, приплив енергії, яка звільнитися від перетравлення важкої їжі.  Головне, що ви повинні зрозуміти - це не голодування! Обмежуватися однією водою не варто. Ви можете пити чай (чорний, зелений, червоний, трав'яний), кава, какао, овочеві і курячі бульйони, молочні і кисломолочні продукти, фруктові та овочеві соки, мінеральну воду. Все це можна вживати без обмежень.  Питна дієта
  Ви можете комбінувати соки різних фруктів і овочів, створюй свої власні коктейлі краси. Соки бажано вживати свіжоприготовленими (крім бурякового, йому потрібно дати постояти в холодильнику протягом півгодини). Для додання пікантного смаку можете використовувати імбир і корицю. Дозволені кисломолочні продукти також не дадуть вам відчувати почуття голоду, так як вони чудово вгамовують голод.  Якщо ви вирішили дотримуватися цю дієту, вам потрібно запам'ятати кілька простих правил, яких необхідно дотримуватися:


 • випивати щодня не менше 1.5 л чистої води;


 • стежити за стільцем - він повинен бути щоденним;


 • не вживати алкоголь і газовані напої;


 • приймати полівітаміни. • Дієта підходить тільки людям, у яких немає проблем зі здоров'ям (протипоказаннями є хвороби серця і нирок, гіпертонія, схильність до набряків). Якщо у вас є сумніви щодо вашого здоров'я, попередньо потрібно проконсультуватися з лікарем. У випадку поганого самопочуття, появи слабкості і запаморочення, слід припинити дотримуватися такого режиму харчування.  Вихід з дієти повинен бути поступовим. Почніть з овочевих супів-пюре, м'яких фруктів, пам'ятайте, що разова порція в перші дні не повинна бути більше маленького блюдця. Зберегти досягнутий результат деяким складно із-за неправильного харчування після дієти, а це важливіше, ніж просто витримати саму дієту.