Корисні поради
на всі випадки життя
» » Плавання для схуднення

Плавання для схуднення

Додано: 15.10.14
В даний час все частіше спортивні фахівці вважають плавання панацеєю. І цьому є раціональне пояснення, так як тільки за заняття плаванням тіло людини знаходиться в горизонтальному положенні, при цьому навантаження на всі м'язи тіла оптимальна, але в той же час завантаження хребта та суглобів мінімальні, на відміну від інших видів спорту. Це перевага дозволять витягатися хребту, а суглобам працювати при малих навантаженнях.

Плавання для схуднення
Паралельно позитивним навантаженням на групи м'язів тіла, техніка дихання при плаванні також значно покращує роботу серцево-судинної системи, кислотно-лужний баланс, роботу діафрагми і капілярної системи.Як плавати, що б схуднути?

Заняття краще проводити на відкритому водоймищі, без течії. Свіжий і чисте повітря, плюс наявність ландшафтного вигляду, додадуть додаткових сил і енергії. В іншому випадку доведеться скористатися басейном.Почати потрібно з десятихвилинною фізкульт-розминки, яка полягає в дихальних вправах, розтяжки і розігріві всіх груп м'язів тіла.Плавання для схуднення
За розминкою слід власне сам заплив, тривалість якого віріруется від 20 до 35 хвилин, а інтенсивність навантаження залежить від фізичної підготовки і віку людини. У запливі важливо періодично чергувати плавальні стилі. Приміром, брас чергувати з плаванням на спині, так як перший стиль завантажує м'язи ніг, а другий більше м'язи тулуба.Спалюємо калорії.

За один тридцяти п'ятихвилинний заплив спалюється більше 650 кілокалорій, що прирівнюється до двадцяти п'ятихвилинної пробіжці або півтора годинної прогулянки. Правда організм не обдуриш, і після запливу пробуджується хороший апетит, тут потрібно проявити характер і витримку, що б заняття не пройшло даремно. Ну а при сильному відчутті голоду, можна вдатися до ходу конем», приміром, наповнити шлунок фруктами, такими як яблуко, персик та інші мають велику кількість м'якоті, для заповнення шлунка низькокалорійної їжею.Протягом занять ви отримаєте багато позитивних емоцій, а будь-радісний сигнал для мозку - це спалювання калорій. Так що навіть такі, здавалося б, незначні нюанси будуть працювати на ваше схуднення. А позитивний настрій після занять спортом з легкістю допоможе вам впоратися з небажаним почуттям голоду.Плавання для схуднення
Що не треба робити при заняттях плаванням для схуднення:


  • Не потрібно викладатися на всі сто відсотків. Це може бути причиною погіршення роботи серцево-судинної системи і набору зайвих кілограмів.

  • Не починайте займатися спортом «за компанію» або й просто так, заздалегідь чітко сформулюйте мету та причини.

  • Не переїдайте після тренування.

  • Не варто порушувати графік тренувань, не вживайте спиртне, не паліть.  • Всього за один місяць систематичних тренувань можна скинути 7-12 кг зайвої ваги. Це того варто. В результаті тривалого синхронного дихання і кругових рухів рук починають працювати верхні частки легень, що призводить до різкого зростання приходу кисню в кров. Що в свою чергу призводить до посиленої окислювальної реакції, що дозволяє спалювати жир і виводити токсини з організму. Також водні тренування дозволяють зміцнювати серцевий м'яз, що прискорює водно-сольовий обмін організму.    Крім спалювання зайвої ваги, що немало важливо, завдяки регулярним тренуванням на воді, ви зможете значно поправити своє здоров'я, імунітет, станете набагато стрункіше і привабливіше. Плавання є для людини природним заняттям, тренування у воді не шокують організм, не приносять шкоди, а навпаки дають багато сил, енергії, здоров'я, і що немало важливо впевненості в собі.