Корисні поради
на всі випадки життя
» » Фарбування волосся в домашніх умовах

Фарбування волосся в домашніх умовах

Додано: 15.10.14
Зараз життя таке, що диктує нам все нові і нові модні стандарти. А дівчата, які йдуть в ногу з модою, часто прагнуть відповідати всім цим стандартам. Проте в тренді лише певні відтінки волосся, іноді світлі, іноді темні, що викликає у багатьох бажання змінити природний колір волосся.

Фарбування волосся в домашніх умовах
Фарбування волосся, як на перший погляд може здатися, зовсім проста процедура. Однак це далеко не так. Щоб грамотно пофарбувати волосся, необхідні певні навички і вміння.Уникаємо неприємних сюрпризів

Для того щоб колір, отриманий в процесі фарбування, вас задовольнив, необхідно знати певні особливості. В насамперед, не можна фарбувати волосся в період гормональної перебудови, критичних днів, так як в результаті може вийти зовсім несподіваний колір. Також не варто фарбувати волосся, які піддавалися впливу хни або басми. На ці природні барвники новий колір ляже погано.Якщо ви хочете кардинально змінити колір волосся, робити це треба поступово. Ні в якому разі не можна за одне фарбування прагнути освітлити або затемнити колір більш ніж на 2 тони. Це вкрай шкідливо для волосся. Та й результат часом виходить самий неочікуваний.Як вибрати колір?

Вибір кольору фарби - дуже важлива процедура, так як саме від цього залежить, як ви будете виглядати. Якщо ви відштовхуєтеся від модних трендів, варто розуміти, що не все, що модно зараз, буде вам підходити. Золоте правило: якщо ви маєте від природи смагляву шкіру, чорні брови і темні очі, навряд чи вам підійде відтінок блонд. І, навпаки: для блондинок зі світлими бровами небажано фарбуватися у чорний колір.Для фарбування в домашніх умовах краще вибирати, як не крути, холодні відтінки. Теплі відтінки дуже примхливі у використанні. Результат може вийти дуже епатажним. Тому довіряти теплі відтінки краще професіоналам.Фарбування волосся в домашніх умовах
Готуємо волосся до фарбування

Якщо процес вибору кольору залишився позаду, пора приступати до фарбування. Отже, що ж робити спочатку? Для акуратного фарбування слід рясно намазати віскі і шию щільним кремом. Крім того, волосся повинні бути чисті і розчесані, щоб фарбування пройшло рівномірно, а не плямами.Не завадить перед фарбуванням провести тест, щоб виключити алергію на фарбу. Для цього за 24 години до фарбування нанесіть фарбу та тильну частину зап'ястя. Якщо на наступний день не виявиться алергія, значить, фарба для вас підходить.Що за чим йде?

Для рівномірного фарбування краще скористатися спеціальним пензликом, яку можна придбати в будь-якому косметичному магазині. Обов'язково розділіть волосся на пасма. Починайте фарбування з коренів. Коли всі корені будуть пофарбовані, поступово рухайтеся до кінчиків. Потім розчешіть волосся гребінцем з тонкими зубцями.З приводу того, на скільки краще залишати фарбоване волосся, існують розбіжності. Одні виробники стверджують, що достатньо 30 хвилин, інші рекомендують деколи 50 хвилин. Визначити оптимальне для вас час фарбування можна тільки шляхом проб і помилок. Щоб досягти кращого ефекту, можна загорнути волосся в поліетиленовий мішок.Як правильно фарбувати відросле коріння?

Якщо вам потрібно оновити колір коренів, слід спочатку ретельно нанести на них фарбу і залишити на 10 хвилин. Потім розподілити фарбу гребінцем до кінчиків. Це необхідно для того, щоб оновити колір волосся, який після певного числа вимивання голови стає тьмяним. Залишати фарбу в разі фарбування коренів потрібно хвилин на 30 не більше.

Використовувати чи ні шампунь, коли змивають фарбу? Це інсмідуально. Краще всього використовувати бальзам, який додається до фарби для волосся. Якщо ж бальзаму в комплекті немає, краще змивати фарбу зовсім без шампуню - так колір буде насиченішим і яскравішим.Фарбування волосся в домашніх умовах
Важливі тонкощі в процесі фарбування

Слід задуматися про те, скільки пакетиків фарби вам потрібно для фарбування волосся. Якщо волосся коротке, навіть одного пакетика буде багато. А ось для довгих і пишних волосся краще відразу купувати дві пачки фарби. Краще перестрахуватися, щоб уникнути конфузних ситуацій.Однак якщо фарби виявилося багато, не можна залишати її для наступного фарбування. Звичайно ж, мова про вже розведеної фарби. Деякі пані вважають, що, залишивши фарбу в холодному місці, вона не зіпсується. Однак це помилкове твердження! Вже розведену залишилася фарбу необхідно викидати, так як зіпсована фарба несе шкоду здоров'ю!Волосся після фарбування

Часто трапляється так, що волосся після фарбування стають ламкими, млявими, сухими. На жаль, це вплив хімічного складу фарби. Звичайно ж, з цим можна і потрібно боротися. Дуже допомагають живильні і зволожуючі маски для фарбованого волосся. Їх можна знайти в будь-якому косметичному магазині, а можна зробити і самостійно.Щоб уникнути неприємних наслідків від фарбування, слід використовувати спеціальні шампуні для фарбованого волосся. Вони відновлюють тендітну структуру волосся, повертають волоссю блиск і шовковистість. Щоб волосся сильно не страждали, не можна занадто часто їх фарбувати. Рекомендований перерва між окрашиваниям - один-два місяці. За цей період волосся встигнуть відновитися.