Корисні поради
на всі випадки життя
» » 25 кадр для схуднення

25 кадр для схуднення

Додано: 15.10.14
У різні часи і епохи існували свої стандарти жіночої краси. В епоху Ренесансу це були повногруді дами з пишними формами у вигляді двох трикутників, що говорило про її жіночності і м'якості. Еталоном жіночої краси 21-го століття є худорлява, по-спортивному струнка фігура. І, якщо мода диктує свої правила, жінки всіма правдами і неправдами намагаються їй відповідати.

25 кадр для схудненняУ виборі методик схуднення немає недоліку. Тут вже хто як можеАдже сам процес схуднення повинен приносити радість і задоволення. Хтось вибирає фітнес і здорове харчування, хтось виснажує себе дієтами, а хтось розраховує на чарівну дію таблеток. Методик - маса. Адже 21 століття - століття сучасних технологій, які міцно завітали в наше життя. Одне з таких нововведень - методика схуднення «25 кадр». Тим більше, що ми вже не уявляємо собі життя без комп'ютера. Тому закономірність впровадження цього методу цілком з'ясовна.Що ж таке «25 кадр»?Вчені довели, що наш зір влаштований таким чином, що реагує тільки на 24 кадру в секунду. Якщо ж додати 25-й кадр, то він буде сприйматися людиною не візуально, а лише підсвідомо. Припустимо, якщо в якій-небудь ролик або фільм вставити кадр з написом «солодке-отрута», то ваш очей буде бачити його частку секунди, а підсвідомість відкладе собі цю інформацію. І, коли в черговий раз ви вирішите побалувати себе тортиком або печивом, мозок пошле вам сигнал, що це під забороною.Таким чином, створюється спеціальна програма, яка встановлюється на персональний комп'ютер і настроюється. Її можна назвати психологічною допомогою або впливом на вашу підсвідомість. Існує аналогічна програма для бажаючих без праці кинути палити або оволодіти якими навичками (знаннями).За принципом роботи програму «25 кадр» можна порівняти з гіпнозом або кодуванням, але більш ефективною в дії, так як це відбувається постійно і за вашим бажанням. Програма не відволікає вас від звичних занять. Ви можете працювати на комп'ютері, грати в ігри, вести листування, спілкуватися з друзями, а на ваше підсвідомість в цей час буде благотворно впливати програма «25 кадр», яка буде помітна лише завдяки миганню монітора.25 кадр для схуднення
Налаштувати програму можна інсмідуально, вибравши в «Налаштуваннях» певні фрази або замінити їх на зручні тільки для вас. Адже кожен задає свою власну планку, тому час роботи програми ви вибираєте теж самостійно під свою вагу. Хто хоче позбутися від пари-трійки кілограмів, а кому-то не завадить і 10-15 кг скинути. Припустимо, ви вводите в налаштування невидиме твердження типу «я важу 55 кілограмів». Підсвідомість підхоплює вашу ідею і шукає шляху до її здійснення. Самі автори цієї програми рекомендують застосовувати її в перший час по півгодини в день протягом трьох-чотирьох тижнів. Потім зробити тижневу перерву і повторити в попередньому режимі ще один курс. І так тричі. Але варто особливу увагу приділити подачі команд своїй підсвідомості. Вони повинні бути тільки в позитивному ключі, стверджувальній формі і теперішньому часі: «я важу 55 кілограмів», а не «я схудну до 55 кілограмів»; «я вечеряю в 18-00», а не «я не їм після 18-00»; «я займаюся спортом легко, радісно і з задоволенням», а не «я измативаю себе на тренуваннях».Важливим моментом при використанні даної програми є те, що користуватися нею можна тільки по досягненні 14 років , а до 16 років - тільки в безпечному режимі і під керівництвом дорослих.Методика «25 кадр» - це практично панацея для тих, хто веде сидячий спосіб життя, кому не вистачає часу на заняття спортом або не здатний дотримуватися ні одну дієту.Багато скептики задають питання, а чи дійсно можливо схуднення за допомогою програми «25 кадр»? Психологи визнають, що підсвідомість людини ще мало вивчено, і мова йде скоріше про припущеннях. Всім відомий ефект плацебо, коли людина приймає вітаміни, а впевнений, що це ліки, і організм бере його «команду» і відповідно реагує. Саме це і мають на увазі, коли мова йде про програму «25 кадр». Ви самі свідомо вводите позитивне твердження і потім йому підсвідомо прямуєте. І в результаті досягаєте бажаного. Втім, багато психологи підтримують авторів програми, тим самим підтверджуючи гіпотезу про вплив 25-го кадру " на підсвідомість людини.
25 кадр для схуднення

Відгуки про цьому методі в інтернеті самі суперечливі. Хтось впевнений, що завдяки «25 кадру» досяг приголомшливих результатів, кому-то програма не принесла ніякої користі. А хтось взагалі попався в лапи шахраїв і втратив свої гроші. Адже цю програму поки ще можна замовити тільки через інтернет.Офіційно організація охорони здоров'я свою думку з цього приводу не висловлювала ні «за» ні «проти».Дієтологи, якщо і підтримують цю програму, то тільки в якості допоміжного засобу для своїх пацієнтів. Але це і не смно, адже цехову солідарність ще ніхто не відміняв.Але, якщо підходити до проблеми схуднення з побутової точки зору, то треба враховувати кілька нюансів. Чи готові ви відкрити свою підсвідомість для впливу на нього, якщо позитивні твердження йдуть від вас самих, і ви вже прийшли до розуміння, що потрібно змінювати своє життя? Так чи слабка ваша воля, що програма «25 кадр» - єдиний вихід для вас? Якщо ви не готові докласти масу зусиль для зниження власної ваги, то тоді дійсно, програма «25 кадр» для вас - реальний перехід до нового способу життя.