Корисні поради
на всі випадки життя
» » Цікаві факти про лазерне видалення татуювань

Цікаві факти про лазерне видалення татуювань

Додано: 15.10.14
На сьогоднішній день видалення татуювань стає все більш популярним заняттям. Адже завдяки розвитку лазерних технологій, медицина і косметологія отримала унікальний метод видалення тату.Цікаві факти про лазерне видалення татуюваньУ цій статті ви зможете дізнатися декілька цікавих фактів про таке вилучення.

Принцип дії лазерного видаленняЯк ви знаєте для того, щоб видалити малюнок, кілька років тому необхідно було видаляти практично весь ділянку шкіри. Але за допомогою сучасних технологій зробити це набагато простіше. Адже з'явився новий метод - лазерне видалення. Цей метод працює по-особливому. Він видаляє виключно барвник, а не людську шкіру і при цьому не впливає на природню пігментацію. Такий принцип називається фотодеструкція.

Лазерне видалення тату не пошкоджує людську шкіруЯк було вже сказано вище лазерне видалення впливає тільки на барвник. Робота лазера влаштована унікальним чином і спрямовується виключно на клітини, які містять барвник. З його допомогою відбувається видалення тату, після чого татуювання зникає , не залишаючи рубців і шрамів. Крім цього, дана процедура є безболісною і не вимагає анестезії.

Відновлення шкіри після лазерного видалення татуВідновлення шкіри після професійного лазерного видалення відбувається дуже швидко. Зазвичай цей період становить 2-4 дні, після чого клієнт відчуває себе відмінно і повертається в норму. Іноді бували такі випадки, що на місці видалення тату утворилася скоринка, але не потрібно хвилюватися, адже через деякий час вона зникне.

Вибір лазерного пристроюЗазвичай для того, щоб отримати якісне видалення тату, перш за все, необхідно правильно вибрати лазерний апарат, адже саме він визначає якість даної процедури. У наш час існує дуже багато таких пристроїв, але, на превеликий жаль, не всі вони надійні. Якщо ви все ж захотіли видалити тату, то клініка пластичної хірургії обов'язково вам допоможе.

Можливості лазерних пристроївСучасні лазерні пристрої з видалення татуювань дуже просунулися вперед і зараз з їх допомогою можна без проблем зробити просте і безболісне видалення тату. Завдяки такому пристрою можна не тільки видалити татуювання будь-якої складності та об'єму, але і також зробити інші зміни на обличчі та інших ділянках шкіри. Ви повинні знати, що видалення татуювань в клініці лазером - це один з найшвидших і ефективних способів, щоб позбутися від малюнка на шкірі. Також він є єдиним методом видалення тату, який не залишає на шкірі різних шрамів і рубців.