Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гіалуронова кислота: властивості та застосування

Гіалуронова кислота: властивості та застосування

Додано: 15.10.14
Милі дами! Давайте поговоримо про нашу гідність жіночому - красі! Краса якій частині нашого тіла нас зазвичай дуже хвилює? Звичайно ж обличчя. Зазвичай вранці ми смимося на себе в дзеркало, іноді те, що ми там бачимо не зовсім нас радує. А чому? Напевно ми щось робимо не так, або взагалі нічого не робимо, або не досить володіємо інформацією. Давайте розберемося з цим питанням.Гіалуронова кислота: властивості та застосуванняПочнемо з того, що красива шкіра обличчя залежить від нашого внутрішнього фізичного і психічного здоров'я. Зовнішнє завжди відображає внутрішній. Якщо з цим у нас все в порядку, значить можна приступити до поліпшення нашого зовнішнього вигляду, стану нашої шкіри.

Гіалуронова кислота - що це?Поговоримо про таке смо для нашої шкіри, як гіалуронова кислота. Чому смо? Чим зумовлені її чудові властивості? Визначення гіалуронової кислоти, з точки зору науки таке - це молекула складного цукру, яка присутня в нашому організмі, в основному в шкірі і допомагає білків шкіри (колагену і эластину) підтримувати свою форму. По-іншому гіалуронова кислота якийсь контролер вологи в нашій шкірі, який допомагає зберігати еластичність, пружність, тонус. Завдяки цьому шкіра стає красивою, здоровою і молодою. Колаген і еластин - це білки шкіри. Колагенові волокна фіксуються з допомогою еластину. Це впливає на красу нашої шкіри.

Що при цьому робить гіалуронова кислота? Вона поширюється між молекулами колагену і еластину, заповнюючи простір і утримуючи волокна білків в правильному положенні. Вигляд нашої шкіри говорить сам за себе - вистачає гіалуронової кислоти чи ні. Як це відбувається? Якщо шкіра підтягнута, пружна, еластична - значить кислоти достатньо. Якщо овал обличчя не чіткий ("пливе"), а млява шкіра, з'являються зморшки - це говорить про нестачу гіалуронової кислоти. Кількість її знижується після 25 років під впливом шкідливих факторів навколишнього середовища (агресивне середовище, шкідливі звички, неправильне харчування ). У цих випадках кислоти стає менше або вона втрачає властивість утримувати вологу.

Гіалуронова кислота: властивості та застосування


Чудові властивості кислотиГіалуронова кислота гидрофильна - "любляча" воду, тому вона може:


 • зв'язувати та утримувати молекули води, її можна порівняти з губкою, яка вбирає воду (в даному випадку, щоб затримати її в шкірі);

 • знизити процес випаровування вологи з шкіри;

 • виконувати захисну функцію шкірного покриву (від інфекцій);

 • впливати на активність клітин;

 • сприяти нейтралізації вільних радикалів (вони головні винуватці старіння шкіри);

 • сприяти більш швидкому загоєнню ран; • З усього перерахованого вище, правда, можна сказати, що це смо! Рухаємося далі!

  Де застосовують гіалуронову кислоту?  У джерелах можна знайти різні області застосування кислоти. Вона потрібна не тільки в косметології, спираючись на її головна властивість - утримувати та зберігати вологу, ще кислота знаходить застосування в медицині, при створенні Бадів, які, поряд з іншими корисними речовинами, що містять кислоту. Розглянемо детальніше.

  Гіалуронова кислота: властивості та застосування


  Гіалуронова кислота в косметології  Її можна зустріти у складі багатьох косметичних засобів, таких як креми, шампуні, бальзами та ін Це застосування пов'язано з властивістю створювати на поверхні шкіри плівку, що перешкоджає обезводнення і дозволяє шкірі дихати.

  У косметології кислота використовуються в якості матеріалів для ін'єкцій, з їх допомогою можна:


 • прибрати зморшки;

 • підкоригувати носогубні складки;

 • зробити губи більш об'ємними;

 • змінити контур обличчя. • Однак потрібно враховувати деякі моменти і дотримуватися правил, щоб уникнути негативних наслідків:


 • якщо часто вводити гіалуронову кислоту, шкіра може звикнути і припинити вироблення своєї власної кислоти. Щоб цього уникнути, рекомендується доза кислоти від 001 до 1%

 • використовуйте тільки перевірену, професійну, сертифіковану косметику. • Існує "роздроблені молекули" або, так звані низькомолекулярні сполуки. У такому вигляді кислота краще проникає у шкіру, її глибинний шар - дерму. Завдяки "роздробленим молекул" гіалуронової кислоти підвищується ефективність засобів, у складі яких вона міститься.

  Застосування гіалуронова кислоти в медицині  Використовується при лікуванні опіків, ран, в очній хірургії. Бади, у складі яких міститься низькомолекулярна гіалуронова кислота, вітамін С, колаген, еластин (останні посилюють дію гіалуронової кислоти) також знаходять своє застосування. При використанні Бадів разом з косметичними засобами, ефект зростає в кілька разів. Крім поліпшення зовнішнього вигляду, це благотворно впливає на стан здоров'я в цілому, завдяки тому, що гіалуронова кислота утримує вологу в суглобових хрящах і зв'язках. Помічено, що ті жінки, які стежать за своїм зовнішнім виглядом, використовують якісну косметику та приймають Бади, склад яких містить гіалуронову кислоту, не відчувають проблем з суглобами. Це говорить про те, що красива зовнішність залежить від внутрішнього здоров'я.

  Перед тим, як проводити маніпуляції зі своїм організмом і зовнішністю, проконсультуйтеся з фахівцем в тій галузі, яка вас цікавить.

  Пам'ятайте результат наших дій по відношенню до здоров'я і краси у нас на обличчі! Будьте красивими, здоровими, щасливими!