Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно наносити рум'яна

Як правильно наносити рум'яна

Додано: 15.10.14
Як правильно наносити рум'янаЗміст:


 • Різновиди рум'ян

 • Колірна гамма

 • Як і куди наносити рум'яна

 • Техніка нанесення моделюючих рум'ян • Далеко не всі жінки користуються рум'янами і ще менше знають, як і куди їх треба наносити. Правильно вибрані рум'яна дуже освіжають обличчя і здатні зменшити жінці кілька років у віці, тому не користуватися ними - це майже злочин. До того ж, здоровий рум'янець на жіночих щічках завжди приваблює протилежну стать. Отже, які ж є рум'яна і як їх наносити, щоб не бути схожою на матрьошку?  Різновиди рум'ян  По-перше, рум'яна розрізняються по структурі. Для сухої шкіри краще користуватися кремовими рум'янами. Зазвичай вони випускаються у красивих баночках у вигляді щільного крему, який можна наносити пальцями або ж синтетичної пензлем. Пальці переважніше, оскільки вони злегка зігрівають рум'яна і їх легше розтушувати. Розтушувати рум'яна - це стерти їх видимі межі, тобто відвести їх у шкіру. Якщо ви звикли до кистей, беріть обов'язково синтетичний ворс - він краще набирає кремоподібні текстури, краще їх віддає і легко очищається водою і милом.

  Так само бувають пресовані рум'яна, до яких ми всі звикли, і розсипчасті. Останні краще довірити професійним візажистам, тому що вони зазвичай сильно пігментовані і обсипаються. Звичайні пресовані рум'яна можуть бути як матовим, так і з додаванням шиммера - дрібного перламутру, який ще більше освіжає обличчя і візуально приховує дрібні зморшки. Шкіра буквально світиться зсередини, а цим можуть похвалитися лише молоденькі дівчата. Так що без рум'ян нам не обійтися, якщо ми хочемо молодо і добре виглядати в будь-якому віці.  Колірна гамма  Самий безпрограшний варіант - рум'яна персикового відтінку. Вони йдуть всім жінкам. Сюди ж можна віднести і кораловий колір, і ніжний рожевий. У денний час доби ми лише даємо натяк на легкий рум'янець, а до вечора інтенсивність рум'ян можна підсилити. Жінки зі смаглявою шкірою так само можуть скористатися сливовими відтінками рум'ян і навіть червоними, тільки акуратно.

  Якщо ви хочете створити образ Снігової королеви, сміливо можете братися за будь-холодний відтінок рум'ян, аж до фіолетового. Як вечірній варіант, звичайно ж. Для образу Барбі нам підійдуть рум'яна «дитячого» рожевого кольору. Для щоденного застосування - всі природні відтінки рум'янцю, від бежевого до ніжно-рожевого.

  Як правильно наносити рум'яна


  Бронзери - рум'яна кольору засмаги, дуже часто йдуть з шиммером. Краще всього виглядають на засмаглій шкірі. Їх наносять, щоб підкреслити загар і ніяк не для того, щоб створити ефект засмаги на особі. Якщо шиммера в бронзере немає, то їм можна користуватися для скульптурирования (моделювання) обличчя.

  Крім кольорових, рум'яна бувають білого та коричневого кольорів. Вони використовуються для моделювання овалу обличчя. Ними ми виділяємо вилиці, робимо ніс ширше або вже, коротше або довше, піднімаємо візуально брову, «робимо» особа правильно овально форми. Техніка їх нанесення сильно відрізняється від звичайної, але про це трохи нижче.  Як і куди наносити рум'яна  Рум'яна ніколи не наносяться бездумно, широкою смугою від носа до скроні. Щоб правильно нанести рум'яна, необхідно враховувати форму вашого обличчя. Якщо у вас овальне обличчя, наберіть рум'яна на кисть і доторкніться до самого опуклому місця на щоці. Воно добре видно, якщо ви посміхнетеся. Далі ведіть кисть вгору по вилиці.

  Перш ніж нанести рум'яна, вивчіть ваше обличчя, його форму, знайдіть вилиці, промацайте їх пальцями - вам так буде набагато легше правильно нанести рум'яна. Пензель для пресованих рум'ян краще брати з натурального ворсу. Перевірте, щоб вона не кололася, але і сильно м'якою вона бути не повинна. Кисть повинна бути пружною, інакше вам буде складно розтушувати рум'яна, і на обличчі не вийде здоровий рум'янець, а негарне пляма.

  Якщо у вас видовжене обличчя, то ми наносимо рум'яна зовсім інакше. При зазначеному вище висхідному способі нанесення, ми злегка подовжуємо особа, що ідеально підходить овальної і круглої форми обличчя. Дівчата з подовженим овалом повинні наносити рум'яна тільки на яблучка щік (для цього посміхаємося). Інший спосіб - нанести рум'яна майже паралельно лінії очей, і таким чином особа візуально стане трохи ширше. Одне-два дотики до яблучкам щік і далі проводимо пензлем майже до вуха.

  Якщо у вас форма обличчя нагадує сердечко (перевернутий трикутник), то вам треба наносити рум'яна як при подовженою формою. Якщо ж особа має форму звичайного трикутника, тобто верхня частина обличчя набагато вже нижньої, то застосовуємо стандартну техніку нанесення рум'ян як при овальному обличчі.

  Як правильно наносити рум'яна
  Техніка нанесення моделюючих рум'ян  З моделюючими рум'янами все не так, як зі звичайними кольоровими. Білий колір призначений для висветленія і додання об'ємності особі. Темний коричневий колір прибирає на обличчі все непотрібне і отдаляюящее нас від овальної форми. Коричневий колір повинен бути обов'язково холодного відтінку (його ще називають сіро-коричневий), і ні в якому разі не віддавати в рудий, теракотовий і інші відтінки.

  Отже, як наносити такі рум'яна? Тієї ж пензлем, що і для звичайних рум'ян. Вона цілком підійде. Вона може бути овальної форми або скошена. Для опрацювання дрібних ділянок обличчя нам також знадобиться маленька пензлик.

  Білий колір наноситься під найвищу точку брови, на верхню частину скули, на спинку носа, на так званий лук купідона - це місце прямо над верхньою губою, під нижню губу на підборіддя, на середину чола. Якщо лоб вузький, то можна і на весь лоб. Темний колір наноситься під вилиці, по лінії росту волосся, від кінчика брови до скронь, на крила носа. Якщо особа широке в нижній частині, то темним кольором проходимся по всьому контуру обличчя і розтушовуємо все в сторону шиї.

  Щоб у нас вийшла гарна корекція овалу і рис обличчя, необхідно все ретельно розтушовувати. Білого кольору можна не боятися, а от з темним треба бути обережніше. Краще недобрати інтенсивність, ніж перебрати її. Тому наносите темний відтінок поетапно. Найчастіше в повній корекції немає необхідності, тому не переживайте, якщо у вас не вийшло з першого і навіть з другого разу. Навчіться правильно підкреслювати вилиці і робити рум'янець, і ви завжди будете виглядати чарівно!