Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вправи для збільшення сідниць

Вправи для збільшення сідниць

Додано: 15.10.14
Будь-яка жінка отримує задоволення від захоплених чоловічих і жіночих заздрісних поглядів. А чоловічі погляди спрямовані на груди, талію та стегна. Але, що ж робити, якщо шикарна сексуальна попа не дісталася від природи? Можна, звичайно, використовувати оперативний метод і вставити силіконові імпланти. Однак це дуже дорого і не гарантує стовідсоткового позитивного результату. Набагато дешевше виконувати деякі фізичні вправи і результат не змусить себе довго чекати.Вправи для збільшення сідницьПрисіданняКоли мова йде про збільшення сідниць, то перше, що приходить в голову з фізичних вправ - присідання. З допомогою звичайних присідань домогтися результату саме на сідницях дуже важко. Швидше накачаються м'язи передньої частини стегна. Для того, щоб накачалися сідниці, присідати потрібно широко розставленими ногами. При цьому важливо не відривати ступні від підлоги, гомілки розвести в сторони, спину тримати прямо.

Такі присідання краще робити кілька разів на день. Починати потрібно з малого кількості присідань, наприклад, з двадцяти. З кожним днем можна додавати по 5-10 приседов. Перший результат з'явиться вже на першому тижні. Головне - не закидати розпочате. Видимого результату можна досягти лише при систематичній роботі.

Присідання з вагоюЯкщо ефекту від звичайних присідань з широко розставленими ногами мало, то можна додати вагу. Присідання робляться тим же чином, що описано вище, тільки потрібно взяти в руки пару гантелей або штангу. Щоб штанга не впиралася в коліна, краще буде помістити її на спині, а руками триматися за краї. Для такого виду присідань спину потрібно буде трохи нахилити вперед, але не прогинати. З гантелями варіант простіше. Руки можна розводити в сторони, витягати вперед, витягнути вниз між ніг або по сторонах. Якщо витягати руки вперед або в сторони, то буде ще додаткове навантаження на руки.

Присідання з вагою краще всього починати робити після тижня-двох присідань без ваги. Інакше будуть хворіти і набрякати м'язи. Починати краще з 5-10 приседов по кілька підходів. Не потрібно брати відразу десятикилограммовие важкі гантелі або штанги. Для таких присідань підуть гантелі по 05-1 кг, бодібар або штанга вагою 2-3 кг

Вправи для збільшення сідниць


МахиДля того, щоб накачати верхню частину сідниць (там знаходяться найупертіші м'язи, які вимагають великого завзяття, щоб їх накачати), потрібно робити махи назад. Для цього можна встати на карачки, або виконувати махи стоячи. Носочок відтягувати не треба. Коліна трохи зігнути. При виконанні вправи стоячи, треба трохи нахилити спін вперед, але не прогинати. Ногу не слід високо піднімати, але й занадто низько робити вправу теж не потрібно. Градусів на 60 буде цілком достатньо.

Виконуючи вправу на четвереньках, можна спиратися як на лікті, так і на випрямлені руки. Спину не прогинати потрібно. Ногу потрібно піднімати максимально, наскільки дозволяє тіло і не забувати натягувати стопу на себе і трохи згинати коліно. Після 20-30 махов ви повинні відчути качаемую верхню м'яз. В іншому разі або вправа виконується неправильно, або потрібно більше махов.

Плюс цієї вправи ще й у тому, що гойдаються задні стегнові м'язи. А якщо виконувати махи ще і в сторони, то можна позбавитися від «вушок» з боків і підняти сідниці.

ВипадиОдним з найефективніших вправ для збільшення сідниць є випади. Причому як вперед, так і назад. Ногу при випадах потрібно згинати в коліні приблизно на сорок градусів. При виконанні вправи спину потрібно тримати прямо. Починати виконувати вправу найкраще з 10 на кожну ногу в обидві сторони, за два-три походу.

Можна так само виконувати дуже ефективна вправа «годинник». Воно полягає у виконанні випадів вперед-назад і в бік, за годинниковою стрілкою. Тобто: випад лівою ногою вперед, випад правою ногою вперед, випад правою ногою в сторону, випад правою ногою назад, випад лівою ногою назад, випад лівою ногою в сторону. Свою назву вправа отримало завдяки асоціації з стрілкою годинника. За 10 кіл 2-3 підходу в день буде достатньо для початкової стадії вправ. Далі кількість кіл можна поступово збільшувати.

Для збільшення сідниць корисно буде робити випади з вагою. Для цього знадобиться дві гантелі вагою 05-1 кг При випади вперед руки з гантелями витягати вперед, при випади назад, руки з гантелями витягати в сторони. Або просто тримати гантелі внизу, якщо не потрібно додаткового навантаження на руки. Таких випадів краще робити менше, але по кілька підходів.

Вправи для збільшення сідниць


«Ходіння» на попіЦе вправу робити краще всього після виконаних вправ, які описані вище. Потрібно просто сісти на підлогу, витягніть ноги і пересуватися прямо. Завдяки цьому руху промассируются всі ділянки попи, які тільки що дуже сильно попрацювали. Хвилин п'ять «ходьби» на попі прискорить та поліпшить кінцевий результат.

Крім того, що щоденно потрібно виконувати хоча б одну з перерахованих вправ, потрібно не забувати про харчування. Тільки при правильно підібраному харчуванні можна досягти певного результату. Краще всього виконувати весь комплекс вправ для досягнення кращого результату. Не потрібно чекати, що вже через тиждень таких вправ ви станете власницею самої апетитною попи в окрузі. На цьому етапі з'являються перші результати. Після того, як ви отримаєте бажаний результат не потрібно закидати вправи. Інакше ваша попа перетвориться в «кашу» або знову зникне через якийсь час. Для підтримки форми потрібно виконувати вправи рази два-три на тиждень.

Крім вправ і харчування можна скористатися косметичними послугами. Наприклад, для додання пружності можна скористатися послугами масажу. В сучасних масажних салонах пропонують різні види масажу на стегна і сідниці. Можна так само робити різні косметичні обгортання, приймати ванни з ефірними маслами, користуватися різними кремами і т.д.