Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що не можна говорити чоловікові?

Що не можна говорити чоловікові?

Додано: 16.10.14
Дорогі й улюблені наші чоловіки навіть не підозрюють, як ми їх трепетно бережімо і плекаймо. Кожне слово і кожна фраза, сказана жінкою, повинна бути продуманою і не двозначною. Так-так, варто тільки вимовити не так, і все-готуйся отримати удар в спину, а ще гірше-просто спостерігати за вдумливим поглядом милого, який ще мільйон разів буде прокручувати вашу фразу в голові, і шукати правильний підхід до її розуміння.Що не можна говорити чоловікові?Може кому і здасться, що я трохи перебільшую! А згадайте, як ви прийшли ввечері додому з роботи і на питання чоловіка: "Де була?", сказали жартома - "Гуляла)))". І що потім, мій ще тиждень б згадував цей випадок, хоча відразу ж я відповіла, що це була безневинна жарт. Або ось, наприклад, кажу своєму коханому, мовляв, не будеш мені приділяти увагу, піду пити каву з новим знайомим, і дістаю з кишені візитку, яка лежала там вже сотню днів. Думаю, не варто навіть фантазувати, що було далі. Образи, ревнощі і небагатослівні докори на мою адресу.

Що не можна говорити чоловікові?


Висновок такий:


 • Чоловікові не можна говорити, навіть жартома, що ти сьогодні познайомилася на дорозі, в маршрутці, в банку, під час тривалої черзі в магазині, з представником чоловічої статі. А тим більше, що це було на взаємній симпатії, хоча насправді розмова тривала 10 сек.

 • Пункт другий свідчить про те, що не можна говорити чоловікові про свої витівки і невдалих спроб ігор з дитиною. Це буде катастрофа для вас, а надалі коренем всіх бід))) будете тільки ви. Наприклад, підкидали ви дитину і ненавмисно набили йому шишку, так от, якщо самі чоловікові не скажете, він знати не буде. І все пройде і заживе як по маслу. А от коли ваш чоловік почує таку історію, то без скандалу не обійтися. Можливо навіть буде цим фактом докоряти вас і далі, при кожному зручному моменті.

 • Далі поговоримо про сексуальне життя партнерів. Ніколи, чуєте, ніколи не вимовляєте фразу: "Ось я розповідала подругам про те, який ти в ліжку, так вони так сміялися!" Може і чоловік ваш посміється, але це тільки приховає той факт, що він дуже образився. Ви зачепили його за живе, образили. І не кажіть потім, що чоловік охолов до вас і перестав звертати належну увагу. Ось так, все просто і сумно.

 • Мама-це святе!!! Я думаю, що навіть коментувати пункт 4 немає сенсу. Ні яких докорів і нарікань на його маму. Посміхайтеся, і все буде відмінно. А якщо завітаєте до святості-тримайтеся і не кажіть, що я не попереджала.

 • Не доречно і не коректно порівнювати свого чоловіка з іншими. Це відноситься до всіх, і чоловікам і жінкам. Кому буде приємно чути в свою адресу, що, мовляв, Вітя краще тебе, чи Катя краше виглядає!!!

 • Ось цей пункт хочеться присвятити хобі наших дорогих чоловіків. Це може бути полювання, рибалка, ігри на комп'ютері і т.д. Не лайте чоловіків, нехай займаються своєю улюбленою справою, не докоряйте і не читайте їм нотацій, таким чином ви тільки зміцните свої шлюбні узи, а не зашкодьте їм. Головне, щоб це було в міру, і в рамках пристойності. Ну ви вже зможете проконтролювати своїх чоловіків, не так.

 • Ось на цьому пункті я хотіла б зупинитися детальніше. Розмова піде про матеріальної частини заробітку чоловіки у вашому домі. Споконвіку чоловік був і є основним добувачем у сім'ї, тому всі заробітки, які вони б не були, повинна схвально підтримуватися дружиною. Жодних закидів і скандалів. Трудиться, радійте. А то що мало приносить, не все від нього залежить. Бувають труднощі, і саме в цей час йому так необхідна ваша подружня підтримка, а не скандали та інші сварки. Нічого доброго від них чекати не слід. Тільки розлучення і кактус посередині)))))) Продовжуючи цю тему скажу ось про що. Якщо вже так сталося, що жінка приносить в будинок зарплату більше чоловіка, це не показник слабкості і професіоналізму чоловіки. Якщо є така можливість, не розголошуйте суму вашого доходу, нехай чоловік думає, що тільки він і тільки він-годує сім'ю. Так буде спокійніше і надійніше. А ви сміливо вирушайте в бутік і купуйте собі найкраще плаття за свої гроші, а вдома не забудьте похвалитися чоловікові, який мовляв подарунок він зробив вам. Просто очей не відвести.

 • Милі дівчата, знайте, що фраза "Ну що, ми йдемо в ЗАГС? Я тобі не дівчинка? Коли ти мене вже заміж покличеш?!" діє на чоловіка, як гарячий окріп. Хочеться відразу бігти куди подалі, ніколи не силуйте коханого. Навпаки, ви вже дуже розумні і кмітливі. Зробіть все так, щоб він думав, що саме він зробив вам пропозицію, і ви йдете в ЗАГС на його вимогу і бажанням. Так-так, це дуже дієвий метод. Якщо любите один одного, то приводу для розставань бути не повинно.

 • Ну і останнє важливе зауваження для всіх жінок. Ніколи не принижуйте чоловіка, нехай його самооцінка тільки росте й росте з кожним днем. І нічого, якщо ваша вже трохи ослабла на нарівні з його его. Це не так. Розумна і мудра жінка не дозволить своєму чоловікові бути нижче плінтуса. Нехай кожен ранок починається зі слів: "Який ти в мене гарний, розумний, добрий, найкращий на світі!". Повірте, після таких слів ви не будете знати, що таке сльози, сварки, розлучення, брак грошових коштів і т.д.

 • Якщо ви любите чоловіка, він вам доріг, то ви ніколи не дозволите дурної ситуації забрати у вас коханого. Кожна суперечність можна зрозуміти і зробити з неї правильні висновки. Не дозволяйте негативним емоціям взяти гору, будьте розумнішими і мудрішими. І пам'ятайте, чоловіки-це діти. Че ви ласкавіше до них, тим і вони будуть щедрішою до вас. Ось такий нехитрий закон природи. • Що не можна говорити чоловікові?


  Кохайте і будете коханими, не втрачайте птаха щастя зі свого двору. Цінуйте чоловіків, їх праця і непрості вчинки, вони намагаються тільки для вас і живуть тільки для коханої.

  Золоте правило взаємин чоловіків і жінок свідчить: «Ваше щастя у ваших руках. Як будете чинити, так і відгукнуться. Все легко і просто».

  І прошу, милі дами, не читайте цей текст вашим чоловікам, навіть жартома!!! Як кажуть, подалі від гріха. Береженого Бог береже! Радості, щастя Вам і благополуччя. Нехай сімейне життя буде солодким і душевної!!!