Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як знайти хорошого чоловіка

Як знайти хорошого чоловіка

Додано: 16.10.14
Незважаючи на численні і різноманітні засоби зв'язку, які дарує нам цивілізація, для багатьох дівчат актуальною залишається перспектива самотності. І мова йде не про банальне відсутність друзів - цим вже нікого не зсмуєш, а страх залишитися одній на все життя, без горезвісної другої половинки і сімейного щастя.Як знайти хорошого чоловікаБільшість рад зводяться до того, щоб залишатися скромною і гордою, не впадати у відчай і не здійснювати необачних вчинків. Мовляв, щастя само тебе знайде, якщо будеш вести себе гідно. Це традиційний для російської ідеології сюжет про Попелюшку і прекрасного принца.

Однак реальність така, що бездіяльність часто не дає результатів або приносить незадовільні плоди, і це цілком правомірно, адже не можна одержати бажане, сидячи склавши руки. Хоча, частіше за все, жінка просто настільки поглинена думками про принца, що не в силах його розгледіти в привітному молодій людині, приміром, на роботі, який давно вже надає їй знаки уваги.

Озирніться навколоПерш ніж заявляти, що навколо вас немає жодного гідного чоловіка, постарайтеся хоч якось обгрунтувати таку точку зору. Перш за все, що ви про них знаєте? Напевно не так вже й багато, виходячи з зовнішнього враження і розмов друзів і колег. Однак такі джерела інформації не можуть бути достовірними.

Якщо чоловік наполегливо чи не дуже, але із завидною регулярністю намагається звернути на себе вашу увагу - постарайтеся дізнатися про нього якомога більше, перш ніж виносити вердикт. Для цього не варто телефонувати подруг і цікавитися їхньою думкою - ніщо не дасть про людину більше інформації, ніж обличчяста розмова.

Для цієї мети добре підходить дружній обід або прогулянка після роботи - постарайтеся дізнатися про нього якомога більше у процесі розмови. Крім класичних питань про хобі та захоплення не бійтеся торкатися більш серйозні теми. Непогано буде дізнатися, наприклад, як вийшло, що він досі вільний від сімейних уз - невже занадто вимогливий до обраниці, а може, навіть, вередливий. Не лякайтеся, такий варіант малоймовірний, швидше за все, він лише нещодавно почав замислюватися про дружині і родині.

Як знайти хорошого чоловіка


Якщо ж він був одружений - краще не акцентувати на цьому увагу, проте, не варто забувати, що в будь-якому конфлікті завжди винні двоє - і негативний досвід в такому ключі може стати передвісником проблем надалі.

Швидше за все, ваша розмова з дружнього обміну люб'язностями плавно перетече в довірчу і жартівливу розмову, в процесі якої ви зможете краще дізнатися один одного. Таким чином, ви зробите перший крок до пошуку свого ідеального чоловіка.

Зніміть рожеві окуляриЧасто виходить, що жінки відкидають недостатньо хорошого для неї чоловіка, а потім шкодують про нашвидку прийнятому рішенні. Щоб уникнути таких помилок, не будуйте заздалегідь образ принца, не ідеалізуйте його, інакше навіть найдостойніші представники сильної статі будуть йому поступатися по тим або іншим параметрам. Результат - ви знову залишитеся одна.

Будьте переконаною реалісткою - це допоможе уникнути багатьох розчарувань у житті і, як було сказано вище, не прогавити свою долю. Ніхто не просить вас відразу переходити до близьких відносин з будь-яким чоловіком, проявили до вас симпатію. Проте категорично відкидати пропозицію знайомства або запрошення на побачення, ґрунтуючись лише на поверхневому враження - не варто.

Дайте вашому залицяльникові шанс, не вимагайте від нього захмарних висот, адже і ви земна жінка, так, чому б не зупинити свій вибір на славному земній хлопця? Загалом, завищені вимоги тягнуть за собою важкі розчарування, не забувайте про це.

Шукати - шукатиЯкщо вже ви рішуче взялися за пошуки - необхідно розширювати коло спілкування, заводити нові знайомства, згадати про хобі. Все це допоможе познайомитися з новими цікавими людьми, серед яких може виявитися ваш суджений.

Знайомства по інтересам практикуються як в інтернеті на тематичних сайтах - так і в реальному житті. В нашому випадку краще реальні зустрічі без заочного знайомства. Вважати відвідування клубів і гуртків дитячим або старомодним заняттям не варто - найчастіше в них вступають освічені й інтелігентні люди, захоплені певним видом творчості. Це яскраві і цікаві обличчястості - швидше за все, там ви дізнаєтеся багато нового і познайомитеся з безліччю нових людей.

Ніщо так не зближує, як захоплення одним заняттям, обговорюючи нагальні проблеми і ділячись досвідом, ви можете знайти нових друзів і прихильників чоловічої статі. А те, що у вас збігаються інтереси - вже саме по собі є важливою і позитивною обставиною.

Як знайти хорошого чоловіка


Крім клубів за інтересами можна використовувати розважальні заклади - кафе, нічні клуби, кіно - втім, туди зазвичай ходять компаніями, і нові знайомства заводять рідко. Втім, такий варіант не виключений, і якщо вас приваблює подібного виду проведення часу - чому б не спробувати щастя там.

ЖивітьПошуки гідного чоловіка - це, звичайно, захоплююче заняття, однак не забувайте про його мету - щасливе сімейне життя. Тому, віддаючи всі сили на безпосередній пошук, не забувайте про власну життя, друзів і подруг, саморозвитку, рідних.

Адже для того щоб стати гідною парою достойному чоловікові - необхідно йому відповідати. А це значить щось з себе представляти.

Стежити за зовнішністю - це само собою зрозуміло, адже перше враження - найголовніше, і ви повинні бути готові до зустрічі в будь-який момент. Для цього не обов'язково з'являтися на роботу у вечірній сукні і з яскравим макіяжем. Достатньо дотримання елементарних правил охайності і смаку.

Добре підібраний одяг, доглянуті нігті і волосся, чиста і охайна взуття. Не обов'язково, також, завжди робити повний макіяж - достатньо створити акцент на очі або губи, трохи вирівняти тон обличчя, якщо це необхідно. Таким чином, ви завжди будете готові до зустрічі зі своєю долею, навіть якщо дізнаєтеся про це багато пізніше.