Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як подобатися чоловікам

Як подобатися чоловікам

Додано: 16.10.14
Прокинулася вранці і подумала: «Як все сумно і нікому сказати «я так люблю тебе, люба!». Перекривила відображення в дзеркалі і пішла, для себе коханої, робити ранкову каву. Ковток за ковтком прокидався мозок і малював план великих змін.Як подобатися чоловікамДесять простих дій, щоб почати подобатися чоловікам • Потрібно любити себе.

 • Хто полюбить тебе, якщо ти сама себе тільки лаєш і критикуєш? Прокидаючись вранці, поглянь в дзеркало, посміхнися собі, розглянь в собі свою унікальність! Саме красу унікальності! Ти неповторна і в тебе все вийде! Посмися, як змінила і прикрасила тебе посмішка.

 • Посміхайся часто і щиро.

 • Посмішкою завжди можна розташувати до себе співрозмовника. Посмішка притягує погляди схожих на вулиці і змушує деяких посміхнутися у відповідь. Посмішка не має нічого спільного з гучним вульгарним сміхом, який дає прямо протилежний результат. Вона створює відчуття легкості та привабливості Жінки.

 • Зовнішній вид затримає на собі погляд.

 • Я не буду говорити про модні бренди та іншої дорогої мішури, тому що не це головне. Найкрасивіша річ, пошита на замовлення у знаменитого майстра, буде виглядати просто полотняної сорочкою на згорблена, замученої і похмурою Жінці. Так що Леді тримаємо поставу: спинка рівна, груди вперед, підборіддя злегка задерти і грайливий погляд! Важливо правильно підібрати речі, які підходять саме тобі. Які підкреслити або приховають деякі особливості фігури. Я кажу: «Так! сексуальності, не переходить у вульгарність!». Не потрібно наносити тонни косметики, за нею не сховаєш себе справжню.

 • Внутрішнє «себе відчуття» помітно оточуючим більше, ніж здається.

 • Не буду повторювати слова мам, про те, що дівчинка має бути охайним, а запитаю, що ти робиш, коли випадково опиняєшся «неохайною»? Супишся, горбишься, намагаєшся стиснутися, щоб стати непомітною. Я кажу: «Ні! всьому, що хоче змусити мене стиснутися!». Якщо уявити, що під час дощу, виходячи на вулицю, всіх людей оббризкає машина? Уявити, що це не виняток, а правило і всі про це знають. Все стає не настільки трагічно, і хочеться посміхнутися, а посмішка (смись пункт 2) сприяє собі людей.

  Як подобатися чоловікам


  Жінка - це образ життя і щоденна турбота і любов до себе. Яка вона - модна жінка сьогодні? Йде час, коли модно було палити, пити і передати гамбургерами. Модним стає здоровий та спортивний спосіб життя. Завжди можна знайти 1-2 години на тиждень для себе коханої і піти в тренажерний зал або басейн - пора стає модною. Можна зайнятися йогою або медитацією, розширюючи свій кругозір і отримуючи задоволення від нових захоплень, і того, як в тобі народжується відчуття впевненості в собі.

 • Треба бути цікавою.

 • Не цікаві чоловікам безвольні, дурні і обмежені жінок - не потрібно весь час плакатися, скаржитися або розповідати об'єкту своєї ніжності «про своє про жіноче» ( дієтах, сумочках, губну помаду). Це не означає, що тобі потрібно завчити, хто грав за ФК «Спартак» з моменту його заснування або які мотори у Формули-1 якщо це не входить у коло твоїх інтересів. Найкращий співрозмовник той, хто вміє слухати і задавати навідні запитання. Дай можливість чоловікові відчути себе розумним, впевненим. Чоловіки не люблять жінок розумнішими себе, які постійно їх повчають або критикують. Коли провокуєш чоловіка на суперечку, не забувай погодитися зі своїм «переможцем» у підсумку.

 • Не намагайся стати занадто іншому, він може перестати бачити в тобі Жінку.

 • Всупереч всім феміністським твердженнями, не намагайся стати настільки сильною, щоб відчуття, що ти рівний партнер у спілкуванні, витіснило бажання тебе оберігати. Жіночність повинна виявлятися у всьому: в ході і жестах, у погляді й манерах. Саме вона викликає в чоловікові прагнення бути сильним і ніжним. Грайливі погляди і легкий флірт ніхто не скасовував в мистецтві любові!

 • Будь уважна.

 • Присмися до чоловіків, які тобі можуть бути цікаві: які вони, що цінують в людях, на що звертають увагу в дівчатах, що з цього є твоїми сильними сторонами, а що ні. Як ти можеш використовувати це, щоб отримати увагу такого чоловіка. Наприклад: чоловіка, який цінує доглянутість, підкорить завжди свіжий манікюр і добре укладене волосся, деякі цінують природність - менше косметики і більше легких кольорів в одязі, чоловік ласун буде в захваті від, приготованого тобою, торта - натякни на свої здібності.

  Як подобатися чоловікам


 • Почуття гумору і такту завжди притягують людей.

 • Адже почуття гумору - це легкість і невимушеність по відношенню до себе і до всього навколишнього, можливість прийняти і посміятися над собою в будь-якій ситуації. Почуття гумору і такту сильно пов'язані. Не можна вибрати якийсь болючий для людини момент і жартувати на цю тему. Відчуй різницю: пожартувати над своєю незграбністю або хтось інший пожартує над нею - щось не дуже хочеться! Злий жарт можна образити і відштовхнути, в той час як милий, щирий сміх обов'язково зверне на себе увагу.

 • Парадокс, але чоловіки не люблять ідеальних жінок.

 • Не варто намагатися з усіх сил стати 100% Леді. Так як кількість справжніх Джентльменів, прагне до нуля, "недоджентльмени" не знають, що робити з таким досконалим створінням. Красива дівчина без вад, завжди правильно каже, ніколи не дає приводу для жартів над собою, не проявляє ініціативу і ніколи не висловлює своєї думки, якщо воно відмінно від чужого - королева мрій чоловіків, але вони люблять живу безпосередню посмішку своєю милою, трохи норовливої кішечки.

 • Будь собою!

 • Використовуй все, що ти знаєш, спостерігай за тим, як ведуть себе жінки, навколо яких натовпи шанувальників, але не забувай яка ти справжня. Не намагайся у всьому сліпо наслідувати. Адже твоєї завданням є не просто привернути увагу, а знайти і розташувати до себе саме того, хто оцінить твій внутрішній світ і буде з тобою «в горі і в радості».

  Бачиш, все просто! Лише кілька зусиль над собою і кілька тижнів, щоб зміни вкоренилися, і ти отримаєш до свята ніжний поцілунок, оберемок ромашок, плюшевого ведмедика або червоненький IPhone від СВОГО Принца.

  «Все елементарно, Ватсон», а як зберегти стосунки я розповім тобі в наступний раз. І пам'ятай ТИ - ГАРНА І У ТЕБЕ ВСЕ ВИЙДЕ!