Корисні поради
на всі випадки життя
» » Весілля «а-ля італьяно»

Весілля «а-ля італьяно»

Додано: 16.10.14
Весілля «а-ля італьяно»Головне в житті кожної людини - знайти свою другу половинку, з якою рука об руку можна пройти всю довгу і щасливе життя. На жаль, допомогти в цьому вам не зможе ніхто, тому що тільки сама людина, покладаючись на свої сили, може втілити всі свої мрії в реальність. І ось, подолавши всі перешкоди, негаразди і розчарування, ви зустрічаєте того самого, якого чекали все життя Настає щасливий день, і чоловік вашої мрії робить вам пропозицією руки і серця, щоб почути довгоочікуване «так». Далі слід подача заяви та дні на роздуми. А про що тут думати? Звичайно ж, про те, як пройде ваше весілля! В якому стилі вона буде оформлена, які страви будуть стояти на столах, які напої і інше, інше.

Пропоную вам зробити весілля самим яскравим і незабутнім подією у вашому житті! Весілля в стилі «італьяно»! На столах знамениті італійські пригощання: легкі салатики, апетитна ПІЦА , ароматна лазанья, ніжна паста і, звичайно ж, італійські десерти - Пандоро, Коломбо, Панеттоне з чудовим італійським вином - Асті, Просекко і т.д.

Обслуговуючий персонал одягнений у костюми героїв відомих казкових персонажів: Пьєро, Мальвіна, Арлекіно та інші. Молодята і свідки - учасники банди Дона Карлеоне - елегантні сукні, строгі костюми

Все торжество представляє з себе знаменитий Венеціанський карнавал: музика (Ерос Рамазотті, Тото Кутуньо, та інші), танці, веселощі. Зал прикрашений квітами і конфетті, біля вхідних дверей гостей зустрічають «живі статуї».

Під час святкування обов'язково звучить знаменитий італійський тост - «За молодих!», а після на вулиці усіх запрошених чекає традиційний барвистий салют. Таке весілля довго залишиться не тільки в пам'яті, але і в пам'яті всіх тих, хто був учасником цього чудового свята. І будьте впевнені, ще не одна подруга і друг підійдуть до вас з проханням зробити і для них такою ж Венеціанський карнавал. Не скупіться, адже для вас це буде не тільки весілля друзів, але й день, коли ви зможете згадати те, як ваші серця поєднались в одне велике любляче серце.

Даруйте один одному посмішки! Будьте щасливі!