Корисні поради
на всі випадки життя
» » Приємні слова коханому хлопцеві

Приємні слова коханому хлопцеві

Додано: 16.10.14
Жінки, дівчата! Як же ви прекрасні і чарівні! Як же ви чарівні і легкі!Приємні слова коханому хлопцевіЗавжди вважалося, що чоловіки повинні робити компліменти своїм дамам. Хіба це правильно? Звичайно ж, так! Жінка тендітне, ніжне, врасливе створіння, яке просто не може жити без компліментів і ніжних слів на свою адресу. І бажано чим частіше ці самі слова будуть звучати, тим краще. Приємні слова необхідні жінкам як повітря, як вода, як їжа, в врешті-решт.

В даному випадку чоловік ні чим не відрізняється від жінки. Представники сильної статі теж є щасливими володарями вух. Вони потребують приємних, теплих словах нітрохи не менше, ніж ти. І навіть навпаки. Ламай стереотипи і не скупися на компліменти для свого чоловіка. Ось пару прикладів, за що і для чого ти можеш сказати своєму чоловікові приємні, теплі слова.

Він щось зробив для тебеПрипустимо, ти прийшла з роботи, а твій благовірний приготував вечерю. Значить, він думав про тебе, про те, що ти прийдеш втомлена з роботи. «Ну яка розумниця, який помічник! Та щоб я без тебе робила? Якщо б не ти коханий, я б ще дві години поралася на кухні, спасибі тобі велике. » Так, так, саме так дорога! І не будь жадібною, від тебе не убуде. А навпаки, твій улюблений тільки додасть тобі кілька плюсів у себе в голові. І в наступного разу він приготує ще й обід.

Подарував тобі квіти, ну хіба це не прекрасно? Причому просто так подарував квіти, просто прийшов з роботи і вручив тобі букет червоних троянд або польових ромашок. Не шкодуй теплих слів у відповідь, скажи що тобі дуже приємно.

Якщо тобі щось потрібноНе секрет що ти як жінка не тільки біла і пухнаста, але й підступна, тобто хитра, немає підступна. Ти хочеш ось те червоне прекрасне дороге плаття. Підійди до нього, ні до сукні, а до свого коханого, доторкнися, посмися в очі своєму чоловікові, скажи як би це плаття чудово село на тобі, адже поруч з таким чоловіком як він має бути сама красива, сама чарівна жінка у світі, чи не так? Не думаю, що він відповість, що ні, чоловіче самолюбство порушено, чи розумієте. Звичайно, якщо чоловік має в своєму розпорядженні засобами, то сукня у вас кишені, у гіршому випадку він буде мати на увазі, що вам потрібно плаття і всіляко сприяти його купівлі.

Приємні слова коханому хлопцеві


Грубі словаІснує ще й інша сторона могутнього російської мови, а саме, грубі слова, образи, хамство, в чию-небудь адресу, ну раз вже ми говоримо про сильних світу цього, тоді запам'ятайте, милі жінки, як таблицю множення. Ніколи, ні при яких обставин не називайте свого чоловіка слабаком, навіть якщо він трохи дав слабину в тій чи іншій ситуації. Ви забудете ці слова через годину, а він запам'ятає і відкладе їх у себе в голові і рано чи пізно вам це виллється.

Ну, зробив ваш улюблений щось не так, ну ви краще промовчіть, не варто ляпати своєю мовою то, про що надалі будете пошкодувати.

Тобі з ним нудноТакож не варто говорити, що вам з ним нудно. Послухайте, вам потрібен клоун? Ідіть в цирк. Так ви втомитеся від такого вічно веселого, вічно шутящего і вічно піднімає вам ваше кисле настрій. Так, безумовно, весела вдача це великий плюс, але все, як кажуть, добре в міру.

Спробуйте самі розвіяти склалася нудну атмосферу будинку. Ось побачите, гарний настрій швидко передасться і вашому чоловікові.

Він нічого не вміє/не можеАбо, наприклад, він не зміг прикріпити поличку до стіни. Ні в якому разі не можна говорити, що він нічого не вміє. Скажіть, у вашого коханого є сертифікат про те, що він «Майстер на всі руки»? Та ні, звичайно. Він така ж людина, як і ви. Просто не квапте його, дайте подумати, що і як краще зробити. Так, нехай він день другий походить, подумає, що та як, а потім прийде і гордо повісить-таки цю вашу поличку. І ви задоволені, і коханий не ображений вашим гострим язиком. Спокій і терпіння, в даному випадку дуже важливі. Ви ж не скажена гірська коза, яка кидається на все, тільки тому, що події розвиваються не так, як вона хоче. Так, гірська коза, іншого в голову не прийшло.

Приємні слова коханому хлопцеві


Посилено-спрямовані слівцяНу гаразд, досить про погане, давай, краще обговоримо якими словами ти можеш назвати коханої людини. До речі, багато представниць жіночої статі називають своїх представників сильної статі посилено-спрямованими слівцями від всіляких звірів. Наприклад, мій тигр, мій котяра, мій хижак, мій лев. Назвіть так улюбленого і повірте, ви відразу ж побачите, як постава вашого самця вирівняється, голова підніметься вгору, і він промовив, у зміненої по всьому обличчю посмішці: «Так, я такий».

Звичайно, ти можеш повернути все в своє русло тоді коли тобі захочеться і назвати його вже не тигром, а тигром, не левом, а левеням, не котом, а котиком - кошеням і т.д. і т.п.

Дуже приємно чути ніжні слова, коли ти просто підійдеш до нього, обіймеш і прошепчешь наступні слова: самий коханий, самий дорогоцінний, мій єдиний, мій безцінний, мій довгоочікуваний, мій вибраний, мій сліпучий, самий добрий, самий чуйний, самий чарівний і неповторний, мій любий, любий. Цього цілком достатньо щоб запаморочити голову коханому. І крути їм потім як забажаєш, але ми ж не корисливі створення, ні, звичайно (ха-ха). Зате у нього підніметься настрій.

У мене є простий, але дуже ефектний спосіб, як перевірити його ставлення до тебе. Що ти робиш, ти просто готуєш, як звичайно, смачний обід, наглаживаешь йому ж джинси, приносиш йому гарячий чай/каву, коли він сидить за комп'ютером і щось уважно читає. Потім, лягаєш на сман, закативаешь очі, кажеш, як у тебе страшенно розболілася голова від виконаної роботи і просиш його просто принести склянку води. Ось, той самий ключовий момент, яка у нього буде реакція на твоє прохання, таке і ставлення до тебе в цілому. Так, завдяки такій дрібниці можна багато чого дізнатися про себе, про ваші стосунки.

Щось я відійшла від теми, повернемося.

Ось список приємних, ніжних, ласкавих слів коханому чоловікові: [b] [/b] сексуальний, мужній, сильний, добрий, кращий (не хороший, а кращий), бажаний, ненаглядний, чарівний, неповторний, божественний, бездоганний, щирий, пристрасний, красивий, спортивний, величний, впевнений у собі, цілеспрямований, вольовий, чарівний, чарівний, незабутній, чарівний, загадковий, що, бойовий, незламний, диявольський, искушающий і багато хто, багато хто інші слова - синоніми цим.

Включіть свою невичерпну фантазію і радуйте коханої людини частіше і все добре до вас обов'язково повернеться.