Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що означають еротичні сни

Що означають еротичні сни

Додано: 16.10.14
Сон завжди є дзеркальним відображенням реального життя, яким би загадковим і неймовірним він не був. Нам можуть наснитися абсолютно фантастичні картини, що не мають відношення до земного життя, або ж в одному сні можуть бути люди з різних часових пластів, а іноді й померли разом з живими. Не варто лякатися таких снів, треба просто вміти зрозуміти їх значення. Еротика займає, мабуть, саме головне місце в житті будь-якої людини. Любити і бути коханим, бажання будь-якої живої істоти на землі, але еротичний сон не завжди виражає недолік плотської любові в нашому житті, хоча в деяких моментах це може бути саме так, але не завжди.Що означають еротичні сниЕротичні сни досить інформативні за своїм змістом, і часто говорять про якихось важливих для нас події або якості характеру, які треба змінити або звернути на них особливу увагу. Сон - це розмова нашого підсвідомості з нами, адже в суєті денних справ ми зовсім не чуємо його тихий голос, а якщо і чуємо не надаємо значення або не звертаємо уваги.

Про що оповідають еротичні сни
 • Якщо сниться сон про насильство, і ви - жертва, то це сигнал про те, що ви прагнете звільнитися від чогось, що вас сковує. Якщо уві сні ви виступаєте в ролі ґвалтівника, значить, щось вас настільки пригнічує в цьому житті, що ви готові застосувати силу, щоб покінчити з цим.

 • Вам може приснитися сон, що ви займаєтеся сексом на очах у людей. Зазвичай такі сни говорять про те, що не все гаразд у вашому житті, є моменти, які вас зовсім не влаштовують, але поки не ясно - які це моменти. Просто дискомфорт, і не обов'язково в сексуальному плані,- цей дискомфорт може ставитися до будь-якій життєвій сфері.

 • Якщо сниться сон, у якому ви займаєтеся сексом самі з собою, то це завжди вказує на занижену самооцінку. Це велика проблема в житті, яка може зіграти недобрий жарт. Від неї треба якомога швидше позбутися! Низька самооцінка завжди є великою перешкодою для досягнення життєвих цілей.

 • Сни про лесбійське кохання не говорять про цю нахили, просто, вам не вистачає ніжності, тепла і любові, символом яких у сні є жіночий образ. А може бути і так, що в реальному житті вам самій не вистачає жіночності, і уві сні ви восполняете цей недолік володінням якоїсь жінки, що уособлює саме ці якості.

 • Уві сні ви можете побачити себе в чоловічому образі. Зазвичай це говорить про те, що вам хотілося б проявляти більше активності в сексі, але є якісь перешкоди, зазвичай психологічного характеру: наприклад, громадські установки на пасивну роль жінки у житті, і особливо в сексі. Також це може бути і проявом інтересу до чоловічої статі в плані того, що чоловіки можуть відчувати при заняттях любов'ю, як вони себе відчувають всередині. Іншим моментом може бути психологічна захист від сексу з партнером, який вас не задовольняє : ви виступаєте в ролі чоловіка, як би компенсуючи цим неправильність дій партнера щодо вас, робите те, що вам хотілося отримати від нього.

 • Секс зі знайомим чоловіком - іншому може і не виражати підсвідомого бажання перейти з ним в любовні відносини. Мабуть, деякі якості цієї людини для вас привабливі, і ви хотіли б побачити їх у вашому нинішньому партнера, вам їх не вистачає.

 • Сон про секс із незнайомцем говорить про те, що у вашому житті все настільки сумно й одноманітно, що хочеться необхідних змін,- нових емоцій, вражень, подій. Незнайомий чоловік як раз і є образом цих змін, яких прагне все ваше істота.

 • Якщо вам приснився колишній коханий, з яким ви вже розлучилися давно не спілкуєтеся, зазвичай це не говорить про ваших триваючих почуття до нього, який-небудь тузі чи збереглася любові, - це нагадує про те, що у вашому житті залишилися якісь незавершені справи, які необхідно терміново доробити. Також цей сон можна розглядати, як попередній сон про секс із незнайомцем : вам не вистачає нових вражень.

 • Буває і сон про сексуальному контакті з відомою людиною. Тут може бути кілька тлумачень : або ви хочете стати відомою людиною, або у вашого партнера не вистачає привабливості, або ж вас приваблює красива ефектна життя, яка у сні приймає образ відомої людини (як правило, їх життя вважається яскравою і красивою).

 • Цікаві сни про інтимному контакті з людиною, яка не тільки не привабливий в реальному житті, але і викликає у вас неприязнь. Це може бути внутрішнім протестом проти того життя, яку ви зараз ведете. Це сигнал про необхідної зміни в житті. Змініть свій зовнішній вигляд, створити собі новий імідж, поновіть гардероб, поміняйте роботу,- будь-які зміни підуть тільки на користь. Також цей сон може говорити про те, що ви підсвідомо заздрите цій людині, адже психологічні корені заздрості і заперечення яких-небудь якостей знаходяться саме в бажанні володіти цими якостями, в недосяжності їх з якихось причин. • Що означають еротичні сни


  У висновку варто відзначити, що еротичні сни не є щось непристойне, вони не повинні викликати шок або зсмування,- у світі архетипів, в яких формуються ці сни, ні моральних установок, властивих людям, тим більше, що в кожному громадському устрої моральні установки значно різняться. Через сексуальні образи підсвідомість хоче попередити нас про ті чи інші проблеми, які існують в реальному житті, і вимагають усунення. Звичайно, підсвідомість говорить з нами не тільки через сексуальні образи,образи можуть бути абсолютно будь-якими, не відповідають істинному стану речей. Тому треба спокійно проаналізувати свій сон і постаратися зрозуміти, про що він хоче нам розповісти.

  Не варто трактувати побачені образи прямо, як є, тому що це всього лише символи абстрактної ідеї, вираженої в еротичній формі. Уважно ознайомтеся з вищевикладеними трактуваннями, і постарайтеся усвідомити справжню причину того, про що нам говорить підсвідомість,- а воно попереджає про глибинні проблеми, не завжди явно виражених, але мають безпосередній вплив на формування подій в житті і на нашу поведінку.