Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як повернути любимиго

Як повернути любимиго

Додано: 16.10.14
Розставання з коханою людиною - завжди тяжкий і переломний момент в житті будь-якої людини. Здається, буквально вчора ви мріяли про те, скільки у вас буде дітей і як назвете свою собаку, а вже сьогодні коханий каже вам "Вибач". Фраза "Нам треба розлучитися" часом є для нас несподіваною, вводить нас в шок, ступор, і ось ти вже сидиш вся в сльозах і думаєш, що ж було не так.Як повернути любимигоДуже важко відпустити людину, коли у твоєму серці ще любов живе, а в його серці любов вже під могильною плитою. Життя здається сумною і неможливою без другої половинки поруч, і часто проскакує думка в запаленому розумі - а як повернути коханого?

Спокій, тільки спокійВ першу чергу, милі дами, варто заспокоїтися і взяти себе в руки. Сльози це, звичайно, можна, і навіть потрібно, але втопивши себе в сльозах справі Ви не допоможете. Підійдіть до дзеркала і посміться на своє відображення - опухлі очі, червоні щоки, розпатлане волосся Ух. Вам подобається? Ні одні сльози, ні одна істерика не допоможуть Вам впоратися з втратою коханої - запам'ятайте це раз і назавжди. Біль, образа, гнів і страждання самої себе тільки погіршать ситуацію. Тому перша моя порада - зберігайте спокій.

Купа думок в голові"Воспоминанья надто тиснуть плечі",- писала російська поетеса Марина Цвєтаєва. Важко з нею не погодитися. Після розставання з другою половинкою в голову як таргани почнуть проникати різного роду спогади - хороші і погані, хороші в особливості. А пам'ятаєте вашу першу зустріч, ніжні погляди і нерівне дихання? Пам'ятаєте, як Ви вперше прийшли додому після першого побачення, і скільки щастя звалилося на Вас? Пам'ятайте всі ваші прогулянки в безлюдному парку, поцілунки, пам'ятайте ваші спільні радості і ваші спільні труднощі? Знайомство з батьками, першу сварку і перше примирення?

Так от, моя Вам порада: не мучте себе цими думками і поважайте кожне спогад. Не варто говорити " І як після всього цього він посмів кинути мене" Посмів. Чоловіки зовсім інакше ставляться як до розставання, так і до любові в цілому. Не смуйтеся, якщо коханий пішов, толком не пояснивши причину. Можливо, він і сам не до кінця розуміє причину свого відходу. Можливо, він просто втомився, йому хочеться чогось нового, чогось більш яскравого і привабливого, і ви просто вичерпали себе як пара, як єдине ціле.

А чи варто?Тепер, мабуть, ми дісталися до однієї з найважливіших частин нашої, якщо можна так сказати, бесіди. Милі, гарні, чудові дівчата, тисячу і один раз подумайте, а чи варто його дійсно повертати? Відхід коханої - це маленьке зрада. Ви були єдиним цілим, ви були б маленькою сім'єю, але він пішов чи Варто повертатися до такої людини?

Запам'ятайте, що після розставання він покаже себе з нової, раніше невідомої Вам боку. І далеко не факт, що ця сторона Вам сподобається. Можливо, він навіть вітатися з Вами більше не захоче, незважаючи на те, що місяць тому при світлі зірок він говорив "Я буду любити тебе до кінця своїх днів"

Так що, милі дами, найважливіше - це все зважити і обдумати. Можливо, саме зараз, після розставання, Вам зустрітися така людина, з яким Вам судилося мати трьох дітей, заміський будиночок і величезного лабрадора. Повертаючись до попередніх відносин, тисячу разів подумайте про те, що ви купуєте і про те, що ви втрачаєте.

Як повернути любимиго


Вирішила повернути!Ви все-таки вирішили спробувати щастя і повернути коханого? Ваше право. Не знаєте, що для цього робити? Я спробую підказати!

Для початку, витріть сльози і приділіть час собі. У Вашому серці ще стільки любові, так подаруйте ж її собі! Купіть собі нове плаття, зробіть чудовий макіяж, акуратний манікюр, зателефонуйте коханій подрузі і вийдіть разом з нею хоча б просто попити кави і поговорити по душах. Полюбіть себе, якщо Ваша любов стала не потрібною вашого судженого! З подругою тримайтеся гідно, не треба плакати і розповідати їй про те, який же він мерзотник - це не варто того. Ви зайвий раз відновіть у собі ті суперечливі почуття, які відчували трохи раніше, сидячи вдома в сльозах під сумну музику. Тримайтеся впевнено, всім своїм виглядом покажіть, що Ви можете жити без нього! І фразу "Без нього я не зможу " викиньте з голови назавжди. Ми, жінки, сильні, зможемо все!

Зробіть так, щоб він, такий незамінний і улюблений, зрозумів, що Ви не зневірилися. Зробіть так, щоб він помітив вас! Повірте, його серце здригається, коли він побачить Вас красиву, приємно пахне, з посмішкою на обличчі і блискучими очима - очима, готовими і бажають жити незважаючи ні на що. Він обов'язково подумає : " Та як? Як я зміг відпустити і пропустити таке смо і таку красу?"

Чим зайнятися без нього?У Вас з коханим була маса спільних справ і маленьких спільних традицій? Не біда! Займіться улюбленою справою поодинці! Наприклад, Ви давно хотіли спробувати себе у танцях - запишіться на курси. Там Ви отримаєте величезний заряд сил, позитиву і енергії. Хотіли піти в тренажерний зал і підтягнути фігурку - та будь ласка, що Вам заважає?

Як правило, після розставання з коханою людиною з'являється більше вільного часу. Це час, звичайно, можна витратити на істерику, поїдання шоколадок і різного роду смакоти, сумні фільми і співчуття самій собі. Але чи варто? Ви повинні продовжити жити. Ви колись малювали, в'язали, вишивали хрестиком, писали вірші, співали? Порадуйте себе, займіться тим, чим Ви не могли займатися раніше за зрозумілих причин! Ваше життя - у Ваших руках, милі дами.

Улюблений дізнається Вас з нової сторони, він зрозуміє, що Ви не погасли, не задихнулися у власних переживаннях, він побачить, який Ви цікавий і життєрадісна людина, побачить Вас як абсолютно іншої людини, зрозуміє, як багато у Вас цікавого і веселого, зрозуміє, скільки Ви могли б ще поділитися з ним, і в його душі прокинеться те саме відчуття - усвідомлення втрати близької, рідної але в той же час такого різного людини. Будьте різною!

Як повернути любимиго


Час діяти!Якщо Ви твердо вирішили, що повернути коханого дійсно Ваша мета - дійте! Ні, ні в якому разі не дзвоніть йому і не просіть повернутися! Згадайте про ваших спільних знайомих, зустріньтеся з ними. Поговоріть про те, що нового Ви відкрили для себе, додайте до всього крапельку гумору, посмішки і приголомшливий зовнішній вигляд - і через кілька годин ваш улюблений обов'язково дізнається про те, як же Ви чудово виглядаєте, яка Ви цікава і весела. Так-так, йому буде повідомлено, можете навіть не сумніватися!

Якщо Ви хочете зустрітися з ним, запропонуйте кому-небудь із старої компанії організувати дружню зустріч або виїзд на природу. Таким чином, Ви і розважить, і отримаєте прекрасну можливість поспілкуватися з улюбленим в невимушеній обстановці. Ні в якому разі не соромтеся заговорити з ним! Викличте у нього інтерес до Вас, поцікавтеся про його справах, роботі чи навчанні, говорите на абстрактні теми і він зрозуміє, що з Вами цікаво і весело.

Торкайтеся до нього. Ні, не варто брати його за руку. Просто як би випадково доторкайтеся до нього. У нього смітинка в оці? Дістаньте її. Повірте, чоловік відчує турботу з Вашої сторони, і лід у його серці тут же почне танути. Чоловіки люблять турботу, люблять всі ці ненав'ясливі дотику і ласку. Він розтане тут же!

Обов'язково дайте йому зрозуміти, що Вам добре без нього, але в той же час Ви не проти відновити ставлення і будувати їх за новою, вже з новими живими почуттями.

Ви, звичайно, можете запропонувати йому випити разом кави разом, але краще чекайте відповідної реакції від нього. Не кидайтеся на нього відразу, не налягайте. Нехай, так би мовити, помучиться.

І найголовніше - залишайтеся собою і любіть себе! Полюбіть себе - і Вас полюблять!