Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як помиритися з найкращою подругою

Як помиритися з найкращою подругою

Додано: 16.10.14
Як помиритися з найкращою подругоюХто вона, найкраща подруга?Знайомих і приятельок може бути багато. Але найкраща подруга, звичайно ж, одна. Хто не вірить в жіночу дружбу, той глибоко помиляється. Саме їй, кращій подрузі, довіряються найпотаємніші таємниці жіночого серця. Саме краща подруга розділить вашу душевну біль, буде завжди поруч і в біді, і в радості.

Вона не стане заздрити, пліткувати і злословити за очі. Краща подруга завжди щиро порадіє вашим успіхам. Тільки вона скаже вам правду в очі, дасть цінну пораду і це треба цінувати, а не ображатися за такого, нехай навіть не завжди приємного приводу.

Дружбою треба дорожитиЗазвичай дружба перевіряється роками. Щоб пізнати людину, треба з нею пуд солі з'їсти», не дарма так кажуть. Справжню дружбу слід зберігати. Справжніх вірних друзів ніщо не розлучить за життя, ні відстані, ні роки, ні взаємні образи по дрібницях або через непорозуміння.

Будь-яка, навіть сама незначна сварка між близькими подругами, переживається дуже глибоко. Але в житті буває всяке. «Життя прожити - не поле перейти». Різного роду конфлікти часто неминучі.

І слід пам'ятати, що у будь-якому конфлікті винні обидві завжди сторони. Хтось сказав різке слово, хто не поступився, не проявив толерантність, дипломатію і делікатність. Як це зазвичай буває, слово за слово і ось вже дійшли до образ.

Як помиритися з найкращою подругою


Причини образПричини конфліктів можуть бути різними. У дитинстві кращі подружки можуть посваритися через іграшки, в юності і зрілості - причини інші, часом досить і досить серйозні. І навіть між двома найближчими подругами можуть виникнути, не тільки конфлікти, а куди більш серйозні проблеми.

Якщо, наприклад, близька подруга здійснює підлість, зрада, руйнує сім'ю, при подібних обставинах, не краще розлучитися з такою «подругою» назавжди? Прощати і йти на примирення в таких випадках не варто. Слід проявити принциповість, як би важко це не було. Якщо зрадили раз, зрадять і другий. Як говоритися з такою подругою « в розвідку не підеш». Та й чоловіка не даси!

Чи завжди це дружбаМудрість приходить, коли за плечима вже є нажитий життєвий досвід, «набиті шишки», «пройдені дороги», не відразу можна навчитися розбиратися в людях. Не кожну дівчину потрібно записувати в кращі подруги, можна ж просто бути хорошими приятельками, проводити разом вільний час, у чомусь допомагати один одному. Можливо, такі відносини і з часом переростуть у міцну дружбу. Але якщо відчувається, що це не та людина, варто залишитися просто в добрих стосунках. Треба навчитися розуміти, кому можна відкрити душу, розповісти все про себе, а кому ні.

Як помиритися при сварціДопусти, що саме з найкращою подругою сталася сварка. Як помиритися? Якщо примирення - це обопільне бажання, воно настане зовсім скоро, без особливої праці та глибоких душевних переживань. А якщо взаємні образи настільки сильні, що гординя, (саме гординя, а не гордість), не дозволяє зробити перший крок до примирення. Що ж робити в такому випадку? Чекати відповідного кроку?

Не треба чекати. Треба переступити через своє самолюбство, і просто подзвонити подрузі, як ні в чому не бувало. А може подруга з нетерпінням тільки цього і чекає? І не треба говорити про минуле, варто зробити вигляд, що нічого не сталося. Ні в якому разі не треба з'ясовувати стосунки, така розмова тільки «піділлє масла у вогонь». Не дарма кажуть, що «найкращий спосіб зіпсувати відносини - почати з'ясовувати їх». Забути образи і ніколи не згадувати і навіть не згадувати про них.

Як помиритися з найкращою подругою


Не смлячись на спільність інтересів, люди всі різні. За психологічним типом обличчястості, звичками, характером. При примиренні слід врахувати і це. Налаштовувати стосунки завжди важче, ніж їх руйнувати. Але втрачати надію на примирення - це ще гірше.

Ніколи не слід збирати про себе плітки. Треба бути вище цього, адже «за очі царя лають». Різні пересуди теж можуть стати причиною конфлікту. Причому не висловлені вголос. Раптом як би ні того, ні з чого подруга припиняє дзвонити, уникає зустрічей. Важко зрозуміти таку поведінку. А все пояснюється просто, комусь було вигідно посварити двох близьких подруг. Втім, це зроблено свідомо чи по дурості не має особливого значення. У такому разі обов'язково варто з подругою порозумітися. І конфлікт буде вичерпано.

Варто втручатися в конфлікт когось третього. Іноді таке спрацьовує. Напевно, знайдеться людина, яка здатна примирити двох посварених подруг. А може, варто трохи схитрувати, і звернутися до обрасливою подрузі за допомогою. Відразу забуваються образи, і чуйна подруга, якщо вона, звичайно, справжня подруга, ось вже поспішає на допомогу. Ну а далі вже простіше.

Є дуже товариські люди відкриті, як би «розкриті назустріч» іншим, а є, навпаки, замкнуті, живуть тільки своїм внутрішнім світів. Психологи називають їх (экстравертами і інтровертами). Перші, як правило, більш відхідливі, другі пам'ятають образу роками, відразу не прощають, довго тримають біль в собі.

В такому випадку, рада - почекати деякий час. Скільки? Це залежить від особливостей обличчястості подруги, (вже за роки дружби, її можна вивчити, а потім купити торт і відправитися до неї в гості, щоб попросити пробачення першою. І, безумовно, прощення має бути щирим, йти від самого серця. Не завжди знайдуться потрібні слова, здатні зворушити, розтопити серце. Але навіть просте дружні обійми скаже сама за себе.

Ну, а якщо, все спробу помиритися, марні, варто задуматися. Адже дружбу, як і любов не нав ' яжеш. І життя без втрат не буває.