Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як помститися чоловікові за зраду

Як помститися чоловікові за зраду

Додано: 16.10.14
Багато жінок, яким зрасм чоловік, задають собі це питання. І багато хто приходять до того, що вважають найкращим методом помсти - це зрада з їх боку з іншим чоловіком. А помстившись чоловікові зрадою, для багатьох жінок не є головним той факт, що про це дізнається чоловік, для них важливо те, що вони задовольнилися морально.

Як помститися чоловікові за зраду
В кінцевому підсумку, помста такого типу призводить або до розлучення, або навпаки зміцнює відносини, в залежності від ситуації. Існує велика кількість способів, як помститися чоловікові за зраду. Від найпростіших, і до самих збочених.Але перш ніж, як розпочати діяти, слід добре обміркувати, чи варто мстити, чи ні. Адже сім'я - це найголовніше, що є у людини, і такий скарб треба берегти.Багато молоденькі дівчата, які думають, що якщо їм коли-небудь хоча б якось змінить чоловік, то вони і дня не проживуть з ним під одним дахом. Але практика, життя, показують, що більшість жінок прощають зради. Деякі просто закривають очі на такого роду недолік чоловіка, деякі мстять тим, що починають витрачати шалені гроші свого коханого чоловіка, а є ті жінки, які надходять мудро, вони ненароком дають зрозуміти чоловікові про те, що все знають.Мудрі жінки роблять це так, що у чоловіка пропадає інтерес до зрад. Адже чоловіки в основному зраджують своїм дружинам, з тієї причини, що їм подобається сама гра, в якої вони причетні. А коли дружини їх розкривають, і вони «програють», інтерес зникає.І як все - таки помститися чоловікові за зраду. Це питання мучить багатьох жінок, на протязі багатьох років. І кожна жінка поступає по - своєму.Невже відповідна зрада найкраща помста, або яка-небудь гидоту, з-за якої чоловік може втратити хорошій посаді, або поваги у оточуючих?Як помститися чоловікові за зраду
Кожна дівчина, жінка знає, що для чоловіка дуже важливо, зберегти свою обличчясту гідність, і кожна представниця прекрасної статі прагне не зачепити його. І тільки в місці прекрасно підійде даний спосіб. Тільки потрібно зачепити чоловіка не словами, а своїми вчинками. Наприклад, побудувати свою кар'єру так, щоб бути краще свого екс-чоловіка. Це буде корисно для вас, так як ви будете незалежною жінкою, яка може дозволити собі багато чого, а також це дуже сильно зачепить того чоловіка, який колись зробив дуже боляче вам, і поранив вашу душу.Кожна жінка, яка вирішила помститися чоловікові за зраду, слід вибрати той варіант, який не зашкодить майбутньому і не стане частиною і метою всього життя. А такий вид помсти, який описаний вище, додасть представницям слабкої статі впевненості в собі, в завтрашньому дні, ви знову полюбіть себе, а будь-який чоловік, який зрасм свою дружину, зрозуміє, що виявляється його дружина, може жити без нього і навіть набагато краще, як у фінансовому, так і в моральному. Адже коли ви будете розвиватися на роботі, біль і образа буде переноситися набагато легше. А поки ви будете старанно домагатися високої кар'єрної драбини, так і зовсім забудете і про жадобі помсти, і чому негатив, який вас коли-небудь оточував.Ні в одній ситуації не варто падати духом, і опускати руки. Життя в будь-якому випадку триває, і її потрібно прожити в своє задоволення. І не варто витрачати свої дорогоцінні дні, роки на те, щоб помститися. Ваше щастя, благополуччя і є ваша найбільша помста. Так як поки багато жінок витрачають свій час на те, щоб помститися своєму колишньому чоловікові, він благополучно влаштовує своє життя. А на свою екс-дружину смиться з жалістю. Для того щоб уникнути такого, варто задуматися про своє життя і пожити для себе коханої.