Корисні поради
на всі випадки життя
» » Весільний переполох

Весільний переполох

Додано: 16.10.14
Говорити про підготовку до цієї події, виборі численних дорогих жіночому серцю дрібниць, дотримання обрядів і облаштування спільного сімейного гніздечка я не буду, адже кожна жінка з повною впевненістю заявити, що вона сама експерт у подібних питаннях.


Весільний переполох

Незважаючи на те, що в душі вона все ж сподівається вийти заміж один раз і назавжди. Тоді дозволю собі звернути увагу на питання, про вирішення яких ми забуваємо в любовно-весільному угарі і які виявляються далеко не останніми в майбутньому сімейному житті.

Припустимо, ви з дитинства мріяли про свою ідеальну сім'ю. Будь ласка, поцікавтеся у свого обранця, а як він уявляє свою майбутню сім'ю? Можливо, що ваші подання розходяться. Більш того, це нормально, адже у кожного з вас під впливом різних факторів сформований власний стереотип побудови і взаємодії в сім'ї. І в залежності від того, чи захочете ви слідувати цьому стереотипу або його руйнувати, вам потрібно постаратися донести це один одному і як можна детальніше обговорити ваші очікування від майбутніх чоловіка та дружини.

Не влаштовуйте перед весіллям ніяких перевірок своєму обранцеві. Так, все змінюється, і, можливо, що вас обох після весілля чекають неприємні відкриття, адже ідеальних людей не існує. Але і ті якості, які ви вже встигли полюбити у вашому майбутньому дружині, теж нікуди не дінуться! Будь-яка перевірка на вірність, на стриманість, на жадібність - свідчить лише про неповагу і недовіру до чоловіка. Може, варто задуматися, наскільки близькі ваші моральні цінності, життєві позиції, здатність розуміти і відчувати один одного?

Більшість жінок, виходячи заміж, потай сподіваються переробити свою другу половинку «під себе», адже вони хочуть бачити біля себе поступливого, спокійного і слухняного їх волі чоловіка. Але хіба не вони ж при виборі нареченого керувалися суворо протилежними вимогами і шукали самостійних, ініціативних чоловіків з сильним характером? Не хочеться забирати у вас мрію, але така «перековування» просто неможлива. Тому перед тим, як вийти заміж, все-таки слід задати собі запитання: чи зможу я ужитися з цією людиною, чи я зможу змиритися з його недоліками?

Весільний переполох


Постарайтеся не займати жертовну позицію після весілля, коли ви стаєте спочатку в тому числі і ідеальною господинею, а потім - суто похмурою домогосподаркою, оскільки на вівтар родини ви поклали кар'єру і свої захоплення. Сім'я адже спочатку об'єднує різних людей, які цікаві самі по собі, а не тому, що вони становлять сім'ю. Не відмовляйтеся від власної інсмідуальності і не періть інсмідуальність чоловіка. Іншими словами, стаючи частиною загального цілого, зберігайте свою унікальність.

Так, і найголовніше. Чоловік, який вирішив одружитися - уже герой за умовами нинішнього часу. Так що відкиньте всі необґрунтовані страхи і дурості, і сміливо зробіть крок в спільне майбутнє.

Кожна дівчина з завмиранням серця чекає заповітних слів свого коханого: «Дорога, будь моєю дружиною». Але що, якщо очікування затягується, а слова, які він вимовляє, лише морочать нам голову? Ось що означають улюблені чоловічі фрази в перекладі на загальнодоступну людську мову.

«Я тебе не вартий!»


Цей фактична відмова, який він обирає в надзвичайно сумнівний комплімент, може вимовити тільки боягуз. А як ще назвати чоловіка, якщо він не може сказати жінці правду, що він не збирається підтримувати з нею стосунки?

«Давай залишимося друзями»


Це більш делікатний спосіб показати жінці повна відсутність інтересу до неї, як бажаною партнерці. Ну, що ж, доведеться розлучитися з надією завоювати його серце. Та й навряд чи можлива дружба між закоханою жінкою і відкинув її чоловіком.

Весільний переполох


«Ти така загадкова»


Це, здавалося б, невинне і навіть грайливий зауваження, не настільки безневинний. Таким чином чоловік завбачливо створює собі лінію оборони. Жінка, яка вступить з ним у певні відносини, не повинна скаржитися на відсутність уваги та чуйності до неї, адже він її попереджав, що вона зі своїми переживаннями для нього не цілком зрозуміла. Чи, може, у нього немає часу і бажання думати над багатозначними ребусами?

«Я тобі подзвоню»


Це улюблена фраза чоловіків, які цікавляться кількома жінками і колекціонують їх телефонні номери. На серйозність його намірів навряд чи варто розраховувати. Та й дзвінка, швидше за все, не буде, чого слід лише радіти.

55% росіянок найбільше цінують в чоловіка розум, 40% - порядність, почуття гумору і здатність співпереживати, 4% - хозяйственость. І лише 1% - сексапільність.

Проблема .

Згідно зі статистикою третина ранніх шлюбів укладається з причини вагітності нареченої. Варто укладати шлюб тільки по необхідності? Якщо молоді люди сприйняли вагітність, як благо - рада та любов. А якщо ні?

В цьому випадку треба порівняти ту відповідальність, яка в найближчому майбутньому ляже на плечі обох подружжя за нове життя, один за одного і за їх випадковий шлюб. Якщо немає любові, то не варто пов'язувати своє життя з випадковою людиною. З двох зол, як кажуть, потрібно вибрати менше: дитині краще рости в неповній сім'ї, ніж у важкій атмосфері взаємної неповаги і постійних сварок батьків. Якщо ж майбутні батьки сповнені рішучості зробити щасливим свого дитяти і будуть намагатися вибудовувати свої відносини, то у такого шлюбу є шанс. Можливо, це саме той випадок, коли одружуються, начебто, за розрахунком, а виходить - по любові?