Корисні поради
на всі випадки життя
» » Про що говорить поза уві сні?

Про що говорить поза уві сні?

Додано: 16.10.14
Багато людей замислюються над тим, про що ж говорить поза уві сні і значить вона щось взагалі. Психологи, протягом багатьох років вивчають це явище, прийшли до однозначного висновку: за положенням тіла людини можна отримати досить точну інформацію про його обличчястості.
Про що говорить поза уві сні?Пов'язано це з тим, що ми ніяк не можемо контролювати процес зміни поз: навіть якщо перед початком сну ми приймемо більше «величну» позу, в процесі тіло все одно прийме найбільш прийнятне положення. Перед розкриттям всіх таємниць слід зазначити, що вивчати потрібно лише ту позу, в якій людина перебуває більшу час сну.

Отже, почнемо. Вам представлений малюнок з найбільш поширеними позами людини уві сні.

Поза на спині або «королівська» . Положення тіла: людина лежить на спині, руки і ноги витягнуті, все тіло розслаблене. Таке становище свідчить про впевненість людини, почуття безпеки і сили. Ці люди дуже «легкі на підйом», комунікабельні.

Поза «зародок» . Положення тіла: чоловік лежить на боці, коліна підтягнуті до грудей, обличчя в протилежній стороні від стіни. Найчастіше він «обіймає» ковдру або самого себе. Це положення говорить про закритість людини, а також у необхідності захисту. Такі люди залежні від інших і потребують опіки.

«Простертая» поза чи поза на животі . Положення тіла: людина лежить на животі, ноги витягнуті, руки вище голови. Це положення свідчить про впевненість людини з себе, звичку самостійно приймати рішення. Ці люди дуже акуратні, пунктуальні, багато замислюються про дрібниці, пунктуальні і вимагають того ж від інших. Дуже старанні до досягнення власних цілей.

Поза «полузародиш» або на боці . Найпоширеніша поза. Положення тіла: чоловік лежить на боці, ноги трохи зігнуті. Поза відрізняється від «зародка» більш розслабленим тілом. Такі люди врівноважені, володіють розвиненим почуттям здорового глузду, нераними, захищені, спокійні, надійні. Найчастіше володіють аналітичним складом розуму.

Також слід звернути увагу на положення ніг. Якщо людина ними «обхоплює» ліжко, то він досить консервативний і непросто приймає життєві зміни. Якщо ноги свешени з ліжка - людина відкрита для змін і навіть прагне їх. Якщо схрещені щиколотки - людина слабоволен, ноги повністю знаходяться одна над іншою - схильний комфорту та підкорення оточуючих.

Руки також відіграють важливу роль. Якщо уві сні людина за що-небудь тримається, - він дуже несамостійна і залежна натура. Руки закинуті за голову з розставленими ліктями, говорять про високі інтелектуальні здібності людини. Якщо руки витягнуті вгору - людина теж слабоволен і пасивний.

Крім визначення характеру обличчястості, за позі двох людей під час сну можна визначити характер їх відносин. Розглянемо найпоширеніші з них.

Обійми обличчям один до одного . Ця поза говорить про сильної прихильності партнерів. Найчастіше вона характерна для молодят або «палких» закоханих, які потребують один одного кожну хвилину. Також ця поза характерна для партнерів після довгої розлуки і з дуже міцними відносинами.

Обійми ззаду . Обидва партнери лежать на одному боці, притулившись один до одного. Партнер, який знаходиться ззаду, обіймає другого. Цей партнер, як правило, є «провідним», захищаючи свою другу половинку. Ця поза характерна для коханців або молодят. Велика відстань між партнерами говорить про проблеми у взаєминах.

Спина до спини . Поза говорить про конфлікт і проблеми у відносинах або про відсутність взаєморозуміння. Будь-яке зіткнення тіл є ознакою прагнення до емоційного взаємодії.

Обійми на спині . Чоловік, як правило, лежить на спині, рукою обіймаючи і притискаючи жінку. Поза свідчить про емоційної залежності і прагненні до захисту.