Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи варто розповідати про зраду?

Чи варто розповідати про зраду?

Додано: 16.10.14
и змінили коханій людині - не знаєте, що робити? Не має значення, як відбувалася Зрада - сам факт її здійснення не дає вам спокою. Ви прекрасно розумієте, що вам потрібен тільки один, той, з ким ви вже давно коротає свої дні. На питання: «Чому зраджували?», ви не можете відповісти - найпростіше сказати, що це була помилка.
Чи варто розповідати про зраду?Змінити можна, як через помсту, так і в стані алкогольного сп'яніння. Не кожна жінка знає всі хитрощі і секрети чоловіків, які спрямовані на те, щоб затягнути жінку в пастель. І ось, в один момент вам здалося, що ви дійсно цього хочете - хочете іншого чоловіка. Тільки після самої зради - ви розумієте, що вам це було не потрібно.

Що робити: розповідати чи ні?

Перш ніж відповісти на це питання, дайте розберемося в психології чоловіків.

Чоловіки, як повелося з давніх часів - це самці. Вони хочуть, щоб жінка була - тільки їх, і нічия інакше. Дуже часто чоловіки кажуть, що люблять вас і готові все пробачити - головне зізнайтеся! По своїй психології та фізіології - чоловіки просто не зможуть це зробити, навіть, якщо вони самі цього хочуть. Всі обіцянки, створені для того, щоб дізнатися правду. Чоловік, як тільки звернув на вас увагу, став вважати вас «своєю».

Згадаймо, як часто він ревнував вас, чи натякав на це? Це було до цього, як ви йому змінили - уявіть, що буде тепер? Чоловік, не зможе пробачити, а тим більше вірити в вашу любов, після того, коли ви скажете йому, що змінили. Він зрозуміє тільки одне - ви зрадили його. Визнання в зраді стане руйнівним фактором ваших відносин - емоційно люблячий чоловік не зможе пробачити вас.

Що чекає далі?

Дуже багато пар продовжують бути разом, після того, як дізнаються про зраду. Але, чи не замислювалися ви, якою ціною їм довелося заплатити?

Навіть, якщо коханий чоловік обіцяв, що не буде вам нагадувати про це - не думайте, що це буде так. Тепер ваш улюблений може спокійно дорікати вас, чим тільки можливо. Можливо, він не буде нагадувати про зраду (дуже рідко), але 100% він знайде такі обрасливі речі, в яких вас можна буде дорікати. Не думайте, що після того, як ви розкажіть про зраду - у вас будуть такі ж прекрасні відносини, як і були. Ваш чоловік більше ніколи вам не буде вірити, а тим більше поважати.

Як не намагайтеся - колишнє не повернути!

Деякі чоловіки, для того, щоб вирівняти відносини - самі починають змінювати. Тільки от різниця у зраді буде відчутна - він не буде відчувати провину, так як винні ви самі в цьому.

Окремі з чоловіків починають шукати ідеальних жінок, які ніколи так і не надійдуть, не розлучившись ще з вами. Не смуйтеся, якщо через деякий час він навіть познайомить вас зі своєю старою подругою.

Звичайно, після того, коли ви зрадили, вам дуже хочеться виговоритися. Але, перед тим як це зробити, подумайте - що ви хочете далі від відносин? Хочете залишитися разом - мовчіть! Не можете цього зробити - розкажіть це своєму обличчястому щоденнику, або, скажімо, кішці. Вам стане набагато легше, і це не принесе вам негативних наслідків.