Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно фліртувати з чоловіком

Як правильно фліртувати з чоловіком

Додано: 16.10.14
Мистецтво зваблювання протилежної статі або флірт пізнають всі представниці жіночої статі ще з раннього віку, коли змагаються з мамою в завоюванні уваги єдиного чоловіка - папи. Ось тоді, ще не усвідомлюючи, маленькі дівчатка переймають у мами деякі прийоми: струшування волосся, томний погляд, сяюча посмішка.
Як правильно фліртувати з чоловікомІ нехай зі сторони це все виглядає дуже мило і наївно, але пройдуть роки і кожна дівчина отточит свою майстерність флірту до професіоналізму.

Психологи стверджують, що будь-яка особа жіночої статі фліртує з кожним чоловіком в перші хвилини спілкування, щоб зрозуміти, чи варто він її дорогоцінної уваги.

Так як же фліртувати з чоловіком так, щоб не перевищити допустиму межу, щоб не викликати у чоловіка бажання швидкоплинного, аж ніяк не романтичного знайомства.

Отже, розглянемо найважливіші етапи побудови правильного флірту, метою якого є довгострокове романтичне знайомство.

Усмішка - одна із стрижневих складових успішного флірту з чоловіком. Правильна посмішка дасть зрозуміти зацікавило вас об'єкту, що ви готові до знайомства. Головне, не перестарайтеся, не варто нерозумно посміхатися на всі тридцять два зуби. Заздалегідь біля дзеркала потренуйтеся будинку, в якому ракурсі найбільш виграшно виглядає ваша усмішка, як уникнути дурнуватого виразу обличчя тощо.

Мабуть, одним тільки поглядом можна передати багатющу гаму емоцій. Погляд кота з діснеївського мультфільму «Шрек» навряд чи підійде. Спробуйте прорепетирувати і повторити: пильно сміться на потрібний об'єкт і тоді, коли він погляне на вас, швидко відводите погляд, а потім повільно і млосно піднімає зацікавлений погляд.

По своїй ефективності жоден з вищеперелічених елементів флірту не зрівнятися з дотиком, хоча без них на початковому етапі обійтися майже неможливо. Перебуваючи в межах досяжності від чоловіка, можна ніби ненароком торкнутися його бюстом або стегном, ви цим жестом вже точно натякнете йому на готовність до можливого знайомству.

Цей прийом небезпечний тим, що окремі інсмідууми вважатимуть дотику натяком на інтимну близькість. Тому не завадило б чітко визначати ту тонку межу, яка розмежовує невинний флірт з бажанням більш тісного, інтимного контакту.

Ще один значущий елемент флірту - м'який, чарівний жіночий голос. Більшості чоловіків доводиться по душі спокійний ніжний голос. У голоси є два відтінки. Перший, який ми вживаємо у повсякденному житті, і другий, голос, яким ми користуємося при бажанні спокусити вподобаного чоловіка. Даний відтінок звучить глибоко, пронизивающе сексуально. Знову ж варто тренувати голос, щоб він не звучав як голос з пекла або, що ще смішніше, як голосок Настусі з казки «Морозко».

А тепер з'єднаємо воєдино чарівну посмішку, зацікавлений погляд, чарівний голос і результат такого комплексного впливу на зачарований вами об'єкт не змусить себе довго чекати.

Ви виконали свою місію, тепер черга робити якісь кроки за вашим опонентом. Тільки не слід бути занадто активної і брати скелю нападом або нахрапом. Повірте, навіть найсміливіший і відчайдушний чоловік, готовий на часом необдумані вчинки, втече від вас, або вам віддасть перевагу менш вульгарну особу.

Щасливого вам, милі спокусниці, флірту!