Корисні поради
на всі випадки життя
» » Правила успішного побачення для жінок

Правила успішного побачення для жінок

Додано: 16.10.14
Побачення - відмінний спосіб показати себе у всій красі. Головне - викликати у партнера бажання зустрітися ще раз. Успіх побачення багато в чому залежить від того, як ви себе поведете, що на вас надіто і чим ви будете займатися. Для того що б викликати у партнера позитивні почуття, необхідно слідувати декільком правилам.
Правила успішного побачення для жінокПо-перше, ви повинні виглядати бездоганно! Від вашого зовнішнього вигляду залежить, чи любите ви чоловікові. Якщо у вас є улюблене плаття, яке ідеально сидить на вас, сміливо одягайте його на побачення. Не варто забувати також про аксесуари і помірний макіяж. Макіяж повинен поєднуватися з вашим нарядом і не бути зухвалим. Навпаки, ніжний, не яскравий макіяж, справить гарне враження на чоловіка. Ваш наряд повинен відповідати того місця, куди ви йдете. Якщо у вас в планах активні розваги, про каблуки і коротку спідницю краще забути.

По-друге, важливу роль відіграє атмосфера і погода. Краще вибирати для побачення сонячні, теплі дні. Якщо за вікном далеко не літо, і навіть не весна, тоді головне щоб не було заметілі, грози, снігопаду та інших неприємних погодних умов. Тому що ніщо так не псує настрій і побачення в цілому, як погана погода. Але якщо погода не може порадувати теплом, то ідеальним варіантом буде організувати романтичну вечерю в ресторані чи вдома.

По-третє, необхідно обов'язково вимкнути телефон на побаченні. Відомі сотні випадків, коли не вчасно задзвонив телефон розпалював обстановку, викликав збентеження, псував вечір.

По-четверте, не варто слухати тих, хто стверджує, що спізнюватися на побачення не тільки можна, але і потрібно. Насправді, за статистикою, понад 50% побачень закінчуються невдачею саме за запізнення дівчини. Є привід замислитися.

По-п'яте, необхідно заздалегідь спланувати програму вечора, визначити місце побачення, а також не заважає придумати можливі теми для розмови, щоб при необхідності виправити ситуацію, якщо раптом виникне ніякове мовчання.

На побаченні можна займатися всім, чим завгодно. Наприклад, можна піти на танці і рухатися з партнером під запальну музику. Ніщо так не зближує, як еротичний танець, коли ваші тіла затиснуті в обіймах один одного. А можна просто прогулятися в парку і погодувати голубів.

Якщо побачення пройде успішно, ви будете згадувати про нього з посмішкою, і ваші стосунки з партнером стануть більш близькими.