Корисні поради
на всі випадки життя
» » У чому полягає жіночність і як стати більш жіночною

У чому полягає жіночність і як стати більш жіночною

Додано: 16.10.14
Жіночність - багатогранне і суб'єктивне поняття. Про який багато говорять, а дати визначення не можуть.
У чому полягає жіночність і як стати більш жіночноюВсі відзначають зовнішню привабливість для протилежної статі. Проте зовнішнє завжди відображення внутрішнього - так і жіночність починається зсередини. І правда, коли чоловік бачить жінку з плавними і м'якими рухами, що випромінює безмежний спокій і тепло, ніколи не залишається байдужим, хоча вона може і не бути красунею по загальноприйнятим нормам.

Кожна дівчина знає це, і прагнути бути жіночною, але не завжди знає, як досягти цього стану. З чим же це пов'язано?

Сучасні жінки витісняють чоловіків у всіх сферах життя. Жіноче феміністичний рух, що почався на початку 20 століття, дало прекрасні сходи. Жінка стала рівною чоловікові! Але чи це чого хотіли всі ми? Чи Не надто дорога ціна?

Успішна ділова жінка в гонитві за грошима і владою уподібнилася чоловікові і втратила те, що відрізняє її від чоловіків - свою жіночність! Тому що у світі бізнесу бути жіночною - це ознака слабкості.

І що ж відбувається з нею? З успішною сучасною жінкою.

Зовні красива доглянута жінка, а в обличчястому житті повний провал. Та тому що вона відмовилася від своєї жіночої сили, своєї жіночності. Кожна жінка мріє про щастя, яке завжди становить сильне чоловіче плече. Але його все немає і немає. І починаються розмови про те, що не залишилося чоловіків, що одна назва, а не чоловік.

Але дорогі мої, за що боролися на те й напоролися, ставши сильними, ви стали залучати в своє життя слабких чоловіків, більше того жіночних чоловіків.

А це лише означає, що ви не приймаєте в собі жінку і подібні чоловікові, тобто ви втрачаєте зв'язок з космічною енергією, що живить і дає нам силу, яку ми називаємо жіночністю.

Справжня жінка повинна бути сильною у своїй слабкості. І якщо ви хочете стати щасливою з сильним чоловіком поруч, то будьте мудрими, сильними, а найголовніше жіночними. І у вашому житті з'явитися той самий, який буде віддано оберігати, таку беззахисну, від негод. А ви дорогі мої не бійтеся бути ніжними і слабкими.

Звичайно, не варто забувати розвивати своє тіло, доглядати і стежити за зовнішністю. І саме головне: бажання бути краще за чоловіка - це глухий кут і зруйнує навіть найпрекрасніші стосунки.
Будьте жіночними і прекрасними. Тому що істинна жіночність виходить зсередини, проявляє себе розумінням своїх бажань, усвідомленням себе жінкою.