Корисні поради
на всі випадки життя
» » Зрада. Як вона впливає на відносини

Зрада. Як вона впливає на відносини

Додано: 16.10.14
«Відносини повинні будуватися на вірності, довіри і любові»,- таку думку найпоширеніше серед людей, які тільки починають зустрічатися або вже відчувають світлі почуття до свого партнера. Але що ж робити, якщо зрада все-таки сталася?
Зрада. Як вона впливає на відносиниВам змінили

Прийняття чи не прийняття зради, це суто обличчястий та інсмідуальний погляд кожної людини. Він залежить від виховання і моральних цінностей, які були сформовані за роки життя.

Для одних це «табу», вони відразу припиняють спілкування з такою людиною, інші ж можуть пробачити і прийняти «зрадника» і будувати стосунки далі, треті ж будуть довго думати, переживати, не знаючи як вчинити в такій ситуації, поки рішення не розставить все по місцях.

Дуже велику роль в ухваленні рішення прощати чи не прощати грають діти, оскільки тут існує величезна відповідальність, яка лягає на плечі Батьків.

Коли кохана людина зраджує, це завжди боляче. Мимоволі починаєш задавати собі питання «чому?» і «за що?», але обманщик навряд чи зможе щось на них відповісти, тому що безліч зрад не мають відповідей на ці питання. Згадуються всі клятви вірності і обіцянки про вічної любові, яка ні коли не закінчиться і спільні мрії, які не збудуться

Зрада негативно позначається на відносинах, оскільки, відразу ж руйнується довіра і падає авторитет партнера, відносини стають холоднішими і замкнутими.

Якщо зрадила ДРУЖИНА, чоловік може стати більш дратівливим і почати вживати алкоголь, щоб заглушити біль.

Зрада ЧОЛОВІКА може призвести до того, що жінка втратить до нього повагу (це дуже погано позначається на чоловічої самооцінки).

І як би там не було, відносини двох людей будуть зовсім іншими, ніж раніше і чи зможуть вони досягти повного розуміння, хоч коли-небудь, залежить тільки від них самих.

Якщо вирішили пробачити

Якщо Ви все-таки вирішили пробачити, то потрібно пам'ятати:

  • втихомирите свій гнів (це зробити дуже складно, але необхідно, оскільки без цього примирення неможливо);

  • не обговорюйте причин зради (подробиці про зраду можуть заподіювати сильну душевну біль, з-за якої згоду в парі не налагодиться);

  • не тримайте партнера на «короткому повідку» (після зради, постраждала сторона відрізняється надмірною чутливістю і підозрілістю. Необхідно боротися з цим бажанням, так як ні до чого хорошого воно не приведе);


  • Завершуючи статтю, хотілося б нагадати про двох негласних правилах, що «кожна людина відповідає за себе сам» і «довіру можна втратити за кілька секунд, а щоб його повернути може знадобитися все життя»